Eddie Izzard: Dress to Kill (divadelní záznam)

Komedie

Velká Británie / USA, 1999, 114 min

Eddie Izzard

Bob Laird

Komentáře uživatelů k divadelní záznamu (10)

• evapetra

Tak to jsem zase jednou šlápla vedle. Navnaděna skvélými vystupeními britských stand-up komiků Morana a Baileyho a taky vysokým hodnocením na CSFD, jsem sáhla po něčem, co jsem pouze útrpně dokoukala do konce. Zasmála jsem se asi dvakrát lehce a jednou více. A to má toto video téměř dvě hodiny. Trapné, nezábavné, nevtipné.(17.1.2011)

Ukrutně vtipné, nečekaně chytré, velmi, velmi zábavné a zkrátka všechno, co člověk od stand-upu očekává. V podání Eddieho Izzarda navíc mile osvětový rozměr. Neokoukatelné!(19.7.2011)

Zas po delší době britský stand-up a zase trochu jiný. V některých pasážích jsem prostě brečel smíchy a to především v přídavku, kdy mluvil o jazycích, to jsem se málem udusil smíchy. Je prostě dobrej.(4.8.2010)

Eddie Izzard je ve stand-up vystoupení zcela jiný než ostatní vypravěči. Nesnaží se vás přesvědčit a ani nijak nekleje. Vypráví jen jako, aby řeč nestála. Nikam nespěchá a mile vypráví o historii Evropy, Hitlerovi, transvestitech. Hodně si pomáhá mimikou a je roztomilý jako malé štěně u misky se žrádlem. Nejvíce jsem se smál u scénky se smrtí Engelberta Humperdincka = hraje na diváky dvojí hru, mimicky naznačuje, že si děla srandu, že on neumřel a vzápětí naznačuje, že ne, že si nedělal legraci. Publikum absolutně neví, ale je to vtipné.(20.11.2012)

Eddie Izzard je jeden z najvtipnejších komikov súčasnosti.(10.12.2010)

Vyborny Iddie Izzard s nekolika vybornymi skecy napr. o diktatorech :)).(11.7.2010)

Zdálo se mi, že se místy směju víc, než jsem kdy smál třeba u Dylana Morana. Byl jsem rád, že vůbec můžu dýchat. Zkrátka dvě hodiny smíchu.(1.5.2012)

Poprvé jsem ho viděl v top 100 stand up komiků podle hlasování diváků Channel 4 a v řádce těch sto kousků jednoznačně vybočoval, minimálně make upem. Stand up a make up to mi tehdy připomínalo klauna v cirkuse. Netuše hlubší smysl toho líčení. Pak jsem viděl tenhle jeho gig a bylo jasno. Pro pochopení "vzniku" stand up komika doporučuju film jeho bývalé partnerky Sarah Townsendové BELIEVE. V něm je popsána geneze Eddieho kariéry. Bylo milý zjistit, že jeden z producentů Dress to Kill byl i Robin Williams.(10.9.2010)

Sice moc stand-up komiků neznám, ale Eddie musí být jedním z nejlepších. Nenechá vás vydechnout, žvatlá, zatancuje, máchá rukama, trefnými poznámkami hlásí svět kolem sebe a vy se usmíváte. Inteligentní šoumen. Ale přesto těch opravdu geniálních vtipů tam nebylo až tolik a není až tam nekorektní jak by mohl být, proto zůstanu na lepších čtyřech. Ale God attack the queen jsem vydýchával hodně dlouho. ____ Napodruhé jasných pět. Geniální show, umíral jsem smíchy.(13.8.2010)

Jednoznačně jeho nejlepší Stand-up. I když se musí brát dost s nadhledem a ohledně faktografických údajů, ze kterých si dělá legraci, se mu nedá věřit. Jinak je naprosto skvělý.(30.3.2011)