Den Páně

• Mexiko Menéndez: El día del Señor (více)

Horor o knězi na odpočinku, kterého doženou vlastní hříchy a vtáhnou ho zpátky do spárů temnoty, když se rozhodne pomoct dceři starého kamaráda posedlé ďáblem. (Netflix)

ANTYCHRYST

Je to slabé.. Začátek zdlouhavej.. Špatná kamera.. Chybí napětí.. Nějaký zvrat.. Vše jede přímočaře.. Zajímavé je to až při vymitani.. Co mám dělat dcera mi ho kouří.. To Se povedlo :) ona asi jen ta dcerka je světlý bod filmu.. 40% ()

Hemlock

Brutální nářez!!! Poslední půl hodinu jsem sledoval s otevřenou tlamou a musím konstatovat, že lepší vymítání ďábla jsem ještě asi neviděl. Jednoznačně doporučuji a tento démon si u mě vykouřil pořádně úchylného bůra - 90%. ()

Emperor1

Ano, začátek, vlastně většina filmu se táhne jak sopel starý báby, ale již zde několikrát zmíněná poslední půlhodina je taková pekelná jízda, že jsem řičel nadšením, takhle nějak si představuju řádění démona, takovej nářez jsem ke konci nečekal. Ale opět, ano, chvíli to trvá, odměny se dočkáte až zhruba po hodině lehce uspávajícího komorního dramatu. ()

Accuphose

Mělo to sice spoustu zajímavejch nápadů, ale zároveň dost nekonzistentní dramaturgii a scénář. Obávám se, aby španělská kinematografie nesklouzla k praktikám té korejské... každopádně se na to dalo koukat, a proto dám ve výsledku 2 hvězdičky... ()

jetyl

Natočit neotřele postopadesáté příběh o vymítání chce alespoň pár originálních nápadů a tady se jich sešlo hned několik.. Určitě to není ztráta času, jak tu někteří píšou, ale pro mně spíše trochu nevyužitý potenciál.. chtělo to možná trochu více promakat.. španělština mně vždycky přidá na autentičnosti a Ximena Romo si to vyloženě užívá :) ()

Beliel

Je nutné přežít první hodinu filmu, která se neskutečně vleče. Pak přijde finále a to jediné zvedlo mé hodnocení z odpadu na dvě hvězdy. Viděl jsem mnoho filmů o exorcismu, ale dělat si kříž pomocí hasáků a vymítat brutalním násilím jsem ještě neviděl :-) ()