BoXBe

Lepší než Lego Movie, nemůžu si pomoct. Koukatelné ve čtyřech i čtyřiceti letech. Jednoduchá lineární zápletka, vtipy pro děti i pro dospělé a některým se zasmějí oba, když musí být táta chvíli u obrazovky. Kvanta jednoduchých vtipných nápadů plynoucích z toho, že je svět celý z kostiček, kvanta narážek plynoucích z interakce mezi postavami ze světa Marvel, no, nemůžu si pomoci, jak mě Lego Movie svou vynucenou komediálností unavovalo a chvílemi vlastně nebavilo, tak tenhle seriál je přesně v tom módu "méně je více", respektive, je tu toho tak akorát. Parodie na prezentace miliardářů, předjíždění střílečky karavanem, Spiderman jako přítel na telefonu uprostřed bitvy s Dr. Octopusem, spousta hlášek s popkulturními odkazy, včetně seriálu Přátelé třeba . Je to fajn a podle mě zásah do černého. Vůbec se jim ty Blue-Raye a DVDčka daří. A bez dabingu si aspoň děti zvykají na angličtinu. A díky tomu nadhledu Lego - Marvel - děti - hlášky - vtipné momenty - to, a musím to říct, překonává i některé hrané filmy od Marvelu. Jednoduše proto, že se to nebere vážně a má to adekvátní scénář a nic to nemusí, ani se zavděčovat nerdům, ani vyprodávat trailery kina. ()