Orlí spáry

• Česko Drápy orlů (neoficiální název) (více)

Miliónové obchody s kokainem v newyorské Čínské čtvrti kontroluje záludný Mr. Li a jeho pravá ruka, obávaný zabiják Kahn. Vedení protidrogového centra vyšle zvláštního agenta Tylera Wilsona, aby proniknul do této zločinecké organizace. Jeho spojkou je místní policajt Michael Reeds. Jedinou možností je zúčastnit se ilegálních bojů, které organizuje Mr. Li. Nejdřív však musí najít uznávaného učitele Mistra Pana... (oficiální text distributora)

walkingdead

Nemůžu jinak, Billy Blanks a Jalal Merhi patří k mým dětským hrdinům, na jejich filmech (mnohdy ještě se simultánním dabingem) jsem vyrůstal. ()

wray

Dalsia nostalgia an ktoru som sa tesil (ked to bezalo na VTV bola to spicka ako vsetky dalsie filmy s Blanksom, Merhim a Rothrock a neviem este ake hviezdy videofilmov vtedy boli). Trosku som aj cakal ze dnes to uz tak nenadchne a presne tak to dopadlo - slaby film, bojove sceny dnes uz vyzeraju tiez akosi menej akcne - proste tento film sa oplatilo pozerat v 92hom. Dnes uz je to ozaj iba pre skalnych fanusikov tej doby. ()

Vonter

Ani jako fanoušek béčkových mlátiček jsem tuhle taškařici moc nestrávil. Akce je ve stylu hry na fackovacího panáka a techniku orlí spáry nacvičují hlavní hrdinové jako naprosto nezbytnou součást svého vítězství a pak jí po dostatečně trapném tréninku vlastně vůbec nepoužijí a dál vesele metají otočky. Film jsem sice dokoukal až do konce, ale pochybuju, že bych si to někdy zopakoval. ()