Vrcholný predátor

• USA Apex

Šest zbohatlíků si zaplatí za to, aby na opuštěném ostrově mohli ulovit člověka. Situace se ale obrací a kořistí se stávají oni sami. (Filmbox)

Pavlo odpad!

A je to tu, akčný film s Bruceom, v ktorom ho nevidíme v podstate v žiadnej akčnej scéne. Všetko si odrobia ostatní a on len žvaní a žvaní... Scény s ním sú ako keby z iného rádoby-psycho filmu. Neskutočná strata času. Asi má už svoje úspešné dni dávno za sebou. Na plagáte ho mali nechať držať radšej misku s lesným ovocím (kto už túto hrôzu videl, pochopí) :-D :-D ()

nudlis odpad!

Koncem března 2022 Williž oznámil, že končí s hraním kvůli svojí mozkový nemoci. A tím pádem je celkem jasný proč poslední 2-3 roky točil samý sračky: větší role už nezvládal a nikdo mu je už ani nenabízel kvůli neschopnosti udržet v hlavě rozsáhlejší text. Což mu ale nebránilo vzít aspoň štěky v ubohostech jako je Apex, když za to jistě dostal dobrý prachy a moh se ještě trochu "zabezpečit na stáří". Jasně, s tím nemám fakt problém. Producenti rádi zaplatí dost, aby mohli frknout Willižovo jméno na plakáty a poslat do kin něco, čím by opovrhla třeba i TV zHovna. Je mi ho celkem líto, jak kvůli tý hnusný nemoci, tak kvůli takovýmuhle konci herecký kariéry. A na Posledního skauta, 12 opic nebo Pulp Fiction se kvůli němu vždycky rád podívám znova. ()

mikruu odpad!

To už tady na tom byl Bruce tak zle, že bral takovýhle škváry??? Nicméně... Napadá mě, jestli na tom není ještě hůř jeho manažér...Nakonec jsem to dokoukal. S přeskakováním. Trapná parodie na ŽIvý terč. ()

Krebs odpad!

Čudujem sa, že som to dopozeral. Willis sa tu veľmi nenarobil. Vlastne sa pri výrobe tohto filmu skoro nikto nenarobil. Scenárista bol na výnimočne zlom tripe, inak neviem, ako toto mohol napísať a vzápätí nezmazať. ()