Reklama

Reklama

EVA

Trailer
? %
Krátkometrážní
Česko, 2021

Režie:

Jakub Krumpoch

Předloha:

Charles Bukowski (povídka)

Scénář:

Jakub Krumpoch

Kamera:

Kurt Neubauer

Obsahy(1)

Neúspěšný spisovatel Karel Bukovský (Norbert Lichý), se snaží napsat sbírku povídek, kterou by mu po letech konečně někdo vydal. Celý svůj život ale žije ve stínu jednoho muže, slavného Charlese Bukowského. Mají nejen skoro stejné jméno, ale i stejný styl psaní. Pak ale Karel potkává záhadného Roberta (Jan Dolanský), který se mu svěří se svým příběhem, který je tak neuvěřitelný, že se ho rozhodne Karel zpracovat. Teď určitě jeho slávu nikdo neukradne... (Kroup4)

(více)

Videa (1)

Trailer

Galerie (11)

Zajímavosti (7)

  • Ještě než vznikl scénář, vznikla k filmu ústřední píseň. Nazpívala ji Věra Špinarová a hudbu k písni složila kapela Penzistor. Věra darovala Jakubovi Krumpochovi píseň zadarmo. Byla to její první filmová píseň a zároveň poslední, kterou udělala. Film je věnován její pamatáce. (Kroup4)
  • Soundtrack k filmu obstaraly kapely, kterým v minulosti Jakub Krumpoch natáčel videoklipy. Jedná se o kapely Penzistor a Hannibal Lecter. Dále se na sountracku podílel Jakubův bratr Ondřej a dokonce i Norbert Lichý. (Kroup4)
  • Ve snímku se objevila v roli Evy pornoherečka Antonia Sainz, nahradila původně obsazenou kolegyni z branže, Drahomíru Jůzovou alias Lady Dee, která v době natáčení byla těhotná. (Kroup4)

Reklama

Reklama