Reklama

Reklama

EVA

Trailer
? %
Krátkometrážní
Česko, 2021

Obsahy(1)

Neúspěšný spisovatel Karel Bukovský (Norbert Lichý), se snaží napsat sbírku povídek, kterou by mu po letech konečně někdo vydal. Celý svůj život ale žije ve stínu jednoho muže, slavného Charlese Bukowského. Mají nejen skoro stejné jméno, ale i stejný styl psaní. Pak ale Karel potkává záhadného Roberta (Jan Dolanský), který se mu svěří se svým příběhem, který je tak neuvěřitelný, že se ho rozhodne Karel zpracovat. Teď určitě jeho slávu nikdo neukradne... (Kroup4)

(více)

Videa (1)

Trailer

Galerie (11)

Zajímavosti (7)

  • Jakub Krumpoch pracoval na realizaci tohoto snímku od roku 2017. Původně připravoval film pod produkcí 8 Heads production Julietty Sichel, rozpočet se pohyboval okolo 3 000 000 Kč. Nakonec film natočil s produkcí Moviefactory, kterou založil Jakub se svým kamarádem Kurtem Neubauerem s rozpočtem 300 000 Kč. (Kroup4)
  • Soundtrack k filmu obstaraly kapely, kterým v minulosti Jakub Krumpoch natáčel videoklipy. Jedná se o kapely Penzistor a Hannibal Lecter. Dále se na sountracku podílel Jakubův bratr Ondřej a dokonce i Norbert Lichý. (Kroup4)
  • Ve snímku se objevila v roli Evy pornoherečka Antonia Sainz, nahradila původně obsazenou kolegyni z branže, Drahomíru Jůzovou alias Lady Dee, která v době natáčení byla těhotná. (Kroup4)

Reklama

Reklama