Reklama

Reklama

Virus Shark

Trailer

Obsahy(1)

Jediné kousnutí žraloka započalo zkázu celého lidstva. Nový vir SHVID-1 se šíří světem jako lavina a není před ním úniku. Hluboko v oceánu se snaží několik vědců a členů posádky z tajné základny nalézt urychleně protilék, ale do cesty se jim kromě času postaví i řada jiných překážek… (SOLOM.)

Videa (1)

Trailer

Recenze (9)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Díky momentální situaci, která panuje ve světě již více jak dva roky, se stávají náplní filmů nejrůznější viry napříč různými žánry a ten hororový samozřejmě nezůstal pozadu. Velkou smůlou je, že se toho chopili převážně tvůrci nejhorších céčkových braků, kteří jsou za jeden jediný měsíc schopní natočit i čtyři a více kousků, z nichž drtivá většina nemá absolutně žádnou kvalitu a ve finále ani rozpočet. Mark Polonia je jednou z takových režisérských kreatur, který tvoří jeden paskvil za druhým a tady si vystačil s pouhými 182 dolary. Takže je vám asi jasné, co od tohoto filmu čekat.   Ty peníze zřejmě padli na zapůjčení prostor (buď to byly nějaké kanceláře, nebo škola i s bazénem), protože (ne)herci v tom viditelně účinkovali zadarmo. O nějakých hereckých výkonech se nedá mluvit ani omylem – to už i ochotníci předvádí lepší show, to samé platí o podprůměrných digitálních efektech, barvičkách místo krve a tuně otřesných dialogů, které by i děcka na druhém stupni základní školy dokázali napsat lépe. Samotní žraloci až byli naprosto otřesně udělaní, byli paradoxně asi tím nejzajímavějším na celém filmu. Nechápu proč má Polonia pořád potřebu do svých filmů rvát někoho, kdo téměř celou dobu dělá takzvanou revizi objektu, paluby, chodí s papírem v ruce a klepe do všeho tužkou nebo šroubovákem. Tomu říkám expert na opravy. Tohle se ani při troše dobré vůle prostě nedalo brát ani jako parodie na žraločí filmy, či nejrůznější virové apokalypsy.Tohle je klasický páchnoucí filmový ODPAD, ale nulu tomu nakonec přece jenom nedám, protože hlavního adepta na nejhorší film roku 2021, mám ještě schovaného v záloze (šuplíku) a ten už by potom nešel ohodnotit. 10% ()

oveckaoa odpad!

všechny recenze uživatele

Tak, že ne zemi je nákaza co šíří žraloci jedinou spásou lidstva je 5 lidí (sekuriťák, 2 vědkyně chlápek co tu stanici pak opravil a jejich šéf) v podmořské stanici co to zkoumají. Tak najdou lék a zvrtne se to oproti Sharkensteinovi zde asi byl větší rozpočet a nepůsobí to tak ´´debilně,, . Opět zde máme perličky typu sekuritáka , který se netrefí do člověka z několika metrů (i slepý by se snad trefil) po stanici se prochází nakažená ženská a nikomu to absolutně nevadí na konci jedna ženská objeví mrtvolu a ptá se jí jestli jí pomůže a ten opravář zde chodí nachází vodu a věčně říká tady teče voda a tváří se jak kdyby sežral všechnu moudrost světa . Konec celkově je směsice hoven ženská se zachrání najde 3 maníky 2 z nich jsou nakažení a nic jim to nedělá a po Zemi chodí nakažení co trikově vypadají hůře a jsou děsivější než film Eda Wooda Juniora Plan 9 From Outer Space  (ten je z roku 1959 pro představu) korunu tomu nasadí chlápek s uzinou , která je evidentně dětská hračka. 0 procent ()

Reklama

Marze 

všechny recenze uživatele

Na povrchu jsou infikovani lide, boty lezi bez sveho majitele, pod zemi laborator. Prezijme! Je tu zmutovany zralok a je tu vsechno co ocekavate od filmu Virus Shark. Hutne dialogy jsou tak spatne,az jsou dobre, a samozrejme sexismus. Pokud vite, co se ve filmu deje, nemuzete z neho vyskocit i kdyz mate pocit, ze naklady na film byly 193 dolaru. Film zapada do sracek cecka kazdou minutu ,ale jen budete chtit vedet, kam az muze zajit. Nakonec film neni tak spatny jako House Shark. ()

Israha 

všechny recenze uživatele

Vše, co popisuje silentname ve svém komentáři, se v tomto filmu děje. Virus Shark není amatéřina v tom pejorativním, rýpavém slova smyslu, to je opravdový amatérský film, na kterém skutečně není nic kvalitního. Dvě hvězdy však přesto dám za to, že film se zábavně pohybuje na hranici smrtelně vážně míněné sračky a uvědomělého sebeironického schlocku, a tím, jak na první pohled často není jasné, které z těch olbřímích návalů nevkusu a nekvality byly míněny vážně, a které ne, to má jakýs takýs komediální efekt. Jiná sranda, než na účet režiséra, scénáristy, trikařů a herců, se zde však nekoná. A při absenci nějakých zdařilejších gagů či hlášek ani to zlomyslné chechtání se, jak je to celé šíleně špatné, nevydrží zabavit ani na ty relativně úsporné 74 minuty. Za dvě tomu dám, jednu za tu legraci, druhou za to, že to není horší než libovolný sharksploitation krále nekvality Bretta Kellyho. Ale objektivně odpad!, no. ()

silentname odpad!

všechny recenze uživatele

Čo som pozrel režijné projekty Marka Polonia, tak všetko je to asi o tom istom. Takže ten rating na "Virus Shark" neprekvapí asi nikoho. Toto je proste amatérske divadlo spracované s ľuďmi, ktorí nemajú žiaden talent, no majú možnosť točiť filmy. Nebudem to nejako vysoko rozoberať povedzme si len niekoľko faktov, ktoré sa tu objavia. V podmorskej laboratórii vám fungujú mobilné telefóny a môžete sa niekomu dovolať. Interiéry nie sú kovové ale pôsobia ako kancelárie alebo plaváreň. Vonku je vidieť svetlo. V monitore sa občas odráža kameraman. Základňa na dne mora sa vynorí z dna jazera. Herecké výkony sú ako keby ste čítali nahlas svoje repliky z papiera. Efekty sú nula bodov. Myslím si, že horší film tohto roku neuvidím a to myslím s úplnou vážnosťou. Napriek tomu ale poviem, že som sa na tom celkom slušne bavil. Ak je cieľom Marka Polonia robiť komicky zlé lowbudgetové paródie, tak super. No myslím si, že toto budú filmy, ktoré budú mať len veľmi malý okruh divákov. A to, že som sa na tom bavil je síce jedna vec. Ale kvalitatívne je toto horšie ako študentské filmy. Hodnotenie: F ()

Zajímavosti (1)

  • Rozpočet filmu bol iba 182 amerických dolárov. (EvilMatus)

Reklama

Reklama