foto

Billie Lourd

  • nar. 17.7.1992 (25 let)
    Los Angeles, California, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Elizabeth Catherine Lourd vystupující pod uměleckým jménem Bille Lourd se narodila 17. července 1992 v Los Angeles v Kalifornii ve Spojených státech amerických. Je první a jedinou dcerou herečky Carrie Fisher známé jako princezny Leiy Organy v původní trilogii STAR WARS. Její otec Bryan Lourd, po kterém má Billie příjemní, pracuje jako castingový agent.

Poprvé byla obsazena do filmu v létě 2014. Její první rolí se stala postava Gliv ve STAR WARS: SÍLA SE PROBOUZÍ, kde si zahrála po boku své matky, jež si zde zopakovala svou výše zmíněnou roli. Prvními spekulacemi bylo, že Billie si zahraje princeznu Leiu ve flashbacku, což však ona sama vyvrátila a později vyšlo najevo jméno její postavy.

Od podzimu 2015, před premiérou STAR WARS: SÍLA SE PROBOUZÍ, se také začala pravidelně objevovat ve slasher seriálu Ryana Murphyho nazvaného SCREAM QUEENS jako Chanel číslo 3. Jedná se o jednu z hlavních rolí.

Jan "hansel97" Vohralík

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace