Reklama

Reklama

Kevin Peter Hall

Kevin Peter Hall

nar. 09.05.1955
Pittsburgh, Pennsylvania, USA

zem. 10.04.1991 (35 let)
Hollywood, Los Angeles, California, USA

Biografie (1)

Představitel Predátora se narodil v Pittsburghu v Pennsylvanii. Díky své enormní výšce hrál již na střední škole basketbal, díky kterému získal stipendium na vysoké škole. V průměru měl za jeden zápas 18 bodů a 10 doskoků. Basketbal hrál i na vysoké škole George Washingtona, ale víc než basket ho začalo bavit herectví.Po absolvování školy odjel Hall do Venezuely, kde se opět vrátil k basketbalu. Asi po roce však přestal mít o sport zájem a přesídlil do Los Angeles,… (více)

Zajímavosti (9)

Predátoři (2010)

  • V dvojici predchádzajúcich filmov stvárnil predátora Kevin Peter Hall s výškou 2,20 m. Predstavitelia mimozemských bojovníkov z Predátorov mali 2,02 m (Carey Jones), 2,01 m (Brian Steele) a 1,96 m (Derek Mears), čo je skoro o 20 centimetrov menej. (Shakers)

Predátor 2 (1990)

  • Ve filmu Predátor 2 se mělo objevit více predátorů najednou a Danny Glover (Harrigan) přišel s nápadem zapojit hráče basketbalového týmu Los Angeles Lakers, protože Kevin Peter Hall (predátor) byl jejich velikým fanouškem, a také protože nemohli narychlo sehnat jiné vysoké herce. (Danny F.)

Predátor (1987)

  • Vzhled predátora je v prvním filmu přisuzován Stanu Winstonovi. Během společného letu s režisérem Jamesem Cameronem do Japonska Winston pracoval na prvním náčrtu predátora. Cameron později uvedl, že Winston během letu pořád maloval a byl stále nespokojený. Cameron utrousil: "Vždycky jsem si přál vidět něco s kusadly". Winston na tuto Cameronovu hlášku reagoval tím, že je monstru přimaloval. Poté, co původní návrhy kostýmu pro Jean-Claude van Damma ztroskotaly, zpracovalo Winstonovo studio kompletní podobu, zvukové efekty a samozřejmě kostým pro Kevina Petera Halla. Winstona doporučil režisérovi Arnold Schwarzenegger po dobrých zkušenostech z filmu Terminátor (1984). (Danny F.)

Galerie (25)

Reklama

Herec

Host

Ovládací panel

Fanklub

(12)

Reklama

Reklama