Reklama

Reklama

Katrina Kaif

Katrina Kaif

nar. 16.07.1983 (38 let)
Hong Kong, Hongkong

Biografie (1)

Není proč skrývat, že tato vycházející hvězda Bollywoodu má fanoušky především mezi mužskými diváky, kteří ji do role sex-symbolu pasovali v obdivu k jejímu exotickému vzhledu a dokonalým křivkám. Katrina se narodila 16. července 1984 v Hong Kongu. Ač je kvůli své vizáži někdy mylně považována za Peršanku, oba její rodiče jsou občany Velké Británie. Otec Mohammed Kaif ovšem pochází původem z indického Kašmíru.Po brzkém rozchodu rodičů vyrůstala Katrina nejprve na… (více)

Zajímavosti (5)

Bajirao Mastani (2015)

  • Zpracování filmového projektu započalo už někdy kolem roku 2002, tzn. celých čtrnáct let před svým skutečným oficiálním vydáním. S hlavními rolemi byla spojována dokonce i taková jména, jako jsou Salman Khan či Aishwarya Rai. Jenže potom, co se dvojice po několikaletém vztahu v březnu roku 2002 oficiálně a za ne zcela příjemných okolností rozešla, nebylo to pro film jako takový úplně to pravé. Další variantou byla kombinace Salmana Khana a herečky Rani Mukerji. Ale ani to nebylo možné realizovat, neboť se oba herci v dané době upsali jiným filmovým projektům. A možná i díky těmto faktům se celá filmová produkce pozastavila, aby se režisér snímku, Sanjay Leela Bhansali, začal věnovat natáčení snímku Black (2005). V dalších letech byla s filmem spojována jména jako jsou například Shahrukh Khan, Ajay Devgn, Hrithik Roshan, Ranveer Singh, Deepika Padukone nebo Katrina Kaif. O tom, kdo bude ve filmu v hlavních rolích účinkovat se rozhodlo až v roce 2014, kdy byla s oficiální platností potvrzena dvojce Ranveer Singh a Deepika Padukone. Dvojice se na režisérova naléhání podrobila velmi náročným přípravám. To zahrnovalo nejenom výuku prastarého jihoindického bojového umění Kalaripayattu, ale také původního tanečního stylu Kathak, který si musela osvojit především překrásná Deepika. Její taneční choreografii měl na starosti respektovaný indický taneční choreograf Pandit Birju Maharaj. Ranveer zase podstoupil náročné lekce jízdy na koni, lekce šermu, byl nucen se naučit archaický jazyk původních obyvatel, nazývaný Marathi, a k tomu všemu si ještě musel oholit vlasy a v posilovně nabrat několik kilogramů svalové hmoty. Patnáctidenní jazykový kurz nicméně podstoupila i herečka Priyanka Chopra, ztvárňující zde první manželku hlavního protagonisty, Kashibai. (Conspi)

Kochadaiyaan: The Legend (2014)

  • V době, kdy se snímek nacházel stále jen na papíře, mluvilo se o účasti populární hindské herečky Anushka Shetty (Singam 2 (2013), Alex Pandian (2013)). Její účast byla ale jen krátce nato filmovými médii vyvrácena a označena za zcela zavádějící informaci. A protože filmoví tvůrci vyžadovali účast převážně bollywoodských herců a hereček, dalšími, s nimiž se jednalo o účasti, byla herecká dvojice Asin Thottumkal (Housefull 2 (2012), Ready (2011)) a Vidya Balan (Ferrari Ki Sawaari (2012), Ghanchakkar (2013). Ani jedna z oslovených hereček neprojevila o nabídnuté role zájem. Oslovená hindská herečka Katrina Kaif (Agneepath (2013), Dhoom 3 (2013)) nebyla schopna se vyhnout kolizním problémům s dalšími pracovními povinnostmi, a tak se ve snímku neobjevuje ani ona. Obdobným způsobem probíhalo i obsazování mužských rolí, ať už méně či více důležitých. Hindský herec Prithviraj (Mumbai Police, Memories (2013), Anwar (2010)) se ve snímku, stejně jako další z hindských hereček, Suhasini Rajaram Naidu (Bhavani IPS (2011), Oggarane (2014)), navzdory původním mediálním proklamacím neobjevuje. V rámci speciálních rolí byla filmovými tvůrci oslovena hindská herečka Aishwarya Rai (Guzaarish (2010), Jazbaa (2015)). Nabídnutou roli herečka ale odmítla. Na přání filmových tvůrců se ve snímku měly dle původních předpokladů objevit dokonce počítačově generované postavy dnes již zesnulých populárních hindských herců jako jsou P. S. Veerappa (Sorgavasal (1954), Mahadevi (1957)), M. N. Nambiar (Nadodi Mannan (1958), Satyam (1976)), S. A. Ashokan (Billa (1980), Thai Meethu Sathiyam (1978)) nebo R. S. Manohar (Athisaya Penn (1959), Ayirathil Oruvan (1965)). Ale protože se tak ani v jednom případě z blíže nespecifikovaných důvodů nestalo, jediným střípkem minulosti se tak stala postava populárního hindského komediálního herce Nagesh (Annai Oru Aalayam (1979, Indrudu Chandrudu (1989)). (Conspi)

Galerie (192)

Reklama

Herec

Host

Ovládací panel

Fanklub

(17)

Reklama

Reklama