Reklama

Reklama

Ranveer Singh

Ranveer Singh

nar. 06.07.1985 (36 let)
Bombaj, svazový stát Maháráštra, Indie

Zajímavosti (4)

Bajirao Mastani (2015)

  • Zpracování filmového projektu započalo už někdy kolem roku 2002, tzn. celých čtrnáct let před svým skutečným oficiálním vydáním. S hlavními rolemi byla spojována dokonce i taková jména, jako jsou Salman Khan či Aishwarya Rai. Jenže potom, co se dvojice po několikaletém vztahu v březnu roku 2002 oficiálně a za ne zcela příjemných okolností rozešla, nebylo to pro film jako takový úplně to pravé. Další variantou byla kombinace Salmana Khana a herečky Rani Mukerji. Ale ani to nebylo možné realizovat, neboť se oba herci v dané době upsali jiným filmovým projektům. A možná i díky těmto faktům se celá filmová produkce pozastavila, aby se režisér snímku, Sanjay Leela Bhansali, začal věnovat natáčení snímku Black (2005). V dalších letech byla s filmem spojována jména jako jsou například Shahrukh Khan, Ajay Devgn, Hrithik Roshan, Ranveer Singh, Deepika Padukone nebo Katrina Kaif. O tom, kdo bude ve filmu v hlavních rolích účinkovat se rozhodlo až v roce 2014, kdy byla s oficiální platností potvrzena dvojce Ranveer Singh a Deepika Padukone. Dvojice se na režisérova naléhání podrobila velmi náročným přípravám. To zahrnovalo nejenom výuku prastarého jihoindického bojového umění Kalaripayattu, ale také původního tanečního stylu Kathak, který si musela osvojit především překrásná Deepika. Její taneční choreografii měl na starosti respektovaný indický taneční choreograf Pandit Birju Maharaj. Ranveer zase podstoupil náročné lekce jízdy na koni, lekce šermu, byl nucen se naučit archaický jazyk původních obyvatel, nazývaný Marathi, a k tomu všemu si ještě musel oholit vlasy a v posilovně nabrat několik kilogramů svalové hmoty. Patnáctidenní jazykový kurz nicméně podstoupila i herečka Priyanka Chopra, ztvárňující zde první manželku hlavního protagonisty, Kashibai. (Conspi)

Gunday (2014)

  • Ranveer Singh (Lootera (2013), A Play Of Bullets: Ram-Leela (2013)), populární hindský herec a představitel hlavní filmové role, měl během natáčení snímku doslova štěstí na nejrůznější sebedestruktivní momenty, mezi nimiž vynikal nepříjemný střet hlavou s dalším z filmových tanečníků, či problematické pohmoždění nohy, díky němuž byl při natáčení jedné z filmových písní podpírán doprovodnými tanečníky. Po nebezpečném pádu z vyvýšeného místa byl herec dokonce během natáčení převezen do nejbližší kalkatské nemocnice, kde mu byla lékařským personálem sešita tržná rána na spodní čelisti. (Conspi)

Goliyon Ki Rasleela Ram-Leela (2013)

  • S výběrem herce pro hlavní mužskou roli snímku, jehož rozpočet dosáhl až k hranici 14 mil. amerických dolarů, si režisér, Sanjay Leela Bhansali, hlavu lámat příliš nemusel. Ranveer byl jeho první volbou. Neboť po shlédnutí snímku Band Baaja Baaraat (2010), v němž herec figuruje, byl Sanjay, jak později v jednom z rozhovorů sám uvedl, o správnosti hercova obsazení plně přesvědčen. Ten se naopak v rámci herecké přípravy věnoval důkladnému, zatěžkávajícímu, několikatýdennímu tréninku v posilovně, a věnoval se rovněž důkladnému studiu tradičních návyků lidu Gujarati, indické národnostní menšiny. (Conspi)

Galerie (246)

Reklama

Herec

Host

Ovládací panel

Fanklub

(7)

Reklama

Reklama