Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Konečně sledovatelné eSvéčko. Ale jinak z mega přefouklé bubliny se po intru stává obyčejnej balónek. BB8 (y) Edit:po rogue one a opětovném zhlednutí - přidávám *

Jurský svět (2015)

Občas to se mnou i cuklo :) možná bych dal i 4*, ale že Chris 100km/h jede v pralese aniž by se vyhýbal nebo přeskakoval jakékoliv překážky (stromy, pařezy, krtince..)

Vodní svět (1995)

Z nostalgie přidávám pátou hvězdu, po letech se rád vracím do mládí. Ta atmosféra filmu mě vždy dokáže supr naladit :D

Bez kormidla (2014)

Pouze nadějný a zajímavý začátek.

Smrtonosná zbraň 2 (1989)

Auta, honičky, výhružky, pomsta,opet výhrůžky a opět pomsta na úkor děje, spádovitosti a přitažlivosti ublížilo "dvojce". Stejné herecké obsazení včetně rejžy nestačí, když je osobitý scénárista vyměněn za středně proudého emerického pisálka.

Autosalon (2005) (pořad)

Mercedes dotuje, takze posledni dobou nacancana nuda :-( Stava se z toho Loskutak od Gondíků dotovanej Leifheitem :P

Kobry a užovky (2015)

Pravdivý příběh našich spoluobčanů, jak už těch za každou cenu podnikavých, ale i obyčejných, nebo dobrosrdečných a bohužel i sebedestruktivních odpadlíků. To vše pod záštitou nečekaných hereckých nadvýkonů. Oscaři by se neměli udělovat pouze hlavním rolím, ale i spoustě vedlejším. Děkuji

Věčně mladá (2015)

Uhmm,chuťovka jak má být. Obsazení, VÝKONY(Blake and Harri), charisma, zpracování, chemie.. vše na svém místě. Ke konci jsem se obával podřadného rozuzlení avšak zcela zbytečně. Děkuji Lee (Gabriel už by to lépe nezvládl).

Neřízená střela (2010) odpad!

Zaplať pán bůh za tlačítko "zrychlené přehrávání 10x" alespoň jsem se nudil i přesto nekonečných 9,4minuty :P

Kingsman: Tajná služba (2014)

Film co nemá úroveň ani charisma, nicotný výkřik atuální doby, který bude mít klesající "kvalitu" až k 0 (dobře - kostel akce :-)) Celkem by mě bavil pohled na Qentina při zhlédnutí Meťujova šméčka. Už to Samuele a Coline víckrát nedělejte!