Náš vůdce (2008)

Pane jo, to snad ani není možný co všechno maj ty Bundeswéři zakořeněno v genech.

Kluci nepláčou (1999)

Nebylo mi dobře u tohoto filmu a rozhodně si ho už nikdy nepustím, bohužel jsem narazil na mojí vašeň ve filmech podle skutečnosti a kupodivu i dobré hodnocení. Brrrr, tfuj.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Souhlas Enšpígl:Film se snaží bejt chytrej jak Klausova prdel, ale moc mu to nejde. Je to toporný, mdlý, vyumělkovaný, cílený, špatně odehraný.

Zvíře (1977)

one star za Belmonda (iq 10) & one star za dabing KRAMPOULA :D

Vzpomínka na Titány (2000)

Anti rasistická afro\americká spolupráce, vyvážené, pro-Americké, skutečné, nezapomenutelné, forever Denzel.

Constantine (2005) odpad!

Keane, Keane.. jak chceš! Nedokouknuto (opět). Doufám, že to bylo naposledy (do třetice). Polepši se :D

Hokejový zázrak (2004)

Růža by si mohl s Emerickejch mladíků vzít příklad pro příští nominaci. Kurt good job, škoda zbytečných scén, které byly přitažené za vlasy :(

Americký sniper (2014)

Bez pochybností 5 hvězd. A klidně se udavte amerikanofobisti :P Zdejší špatné hodnocení je způsobeno typickou, závistivou, tlučhubovskou, českou vlastností. Fandím Clintovi, smekám Bredlymu a už vůbec nemám problém s USA patriotismem. Ba naopak je mi sympatická vlastnost vštěpování "ovčáka", obrany a ochrany rodiny a jejích hodnot. Raději budu žít a uznávat hodnoty USA než-li v Islámu nebo Rusku. Dnes a denně se setkávám s patenty a vynálezy, módou, filmy, hudbou, sportem, technikou, kulturou, jazykem, financemi, elektronikou a v neposlední řadě krásnou přírodou... a to vše prosím pěkně z USA. A to je tuze frustrujicí pro Rusáky a Islamisty - klíďo píďo praskněte vzteky :D

Pád Třetí říše (2004)

Po 70 letech na den stejně jsem si dal Hitlerovu sebevraždu. Neskutečný kolik se v jednom národu najde "lidí" bez lidské duše :(