V řetězech (2006)

Film jsem si s chutí pustila znovu.. Parádní atmosféra, bezva muzika a skvělý herci odehráli neobvyklé role :-)

Sociální síť (2010)

Fincher odvedl kus řemeslné práce, ale nějak mě "nepřesvědčil", že tak nějak to bylo, což by měl být hlavní důvod životopisného snímku.. :-) Jinak Facebook je moderní téma, takže o diváky nebude nouze.. Ale něco tomu chybí.. Ukázali nám povrch, ale já postrádám to, co je pod ním.. Timberlake herecky překvapil - mile :-)

Cizinec (2010)

Průměrná, kýčovitá detektivní romantika.. Pointa mi byla známá téměř již během titulků :-) Proč se takové filmy točí? Aby mládenec mohl vzít žábu do kina a mít dobrej pocit, že udělal něco pro ni, ale nezanedbal ani sebe :-))) A Depp s Jolie? No, aby se bylo celý film na co dívat :-) Plus dávám Benátským exteriérům i interiérům :-)

127 hodin (2010)

Naprosto špičková one-man show!!! Perfektní hudba, kamera, herec, příroda.. Ani chvilku jsem se nenudila, uznávám, že je to spíše pro fandy filmu, ale právě jim tento snímek absolutně doporučuji!!! :-)

Hollywoodland (2006)

‎40.-50. léta v Hollywoodu - krásná, ale nebezpečná doba.. Sebevražda nebo vražda? Od toho tu jsou soukromá očka.. Ohrané téma o lehkých herečkách, podlých producentech, zmlácených detektivech - ale já tu dobu žeru :-) Bohužel tomuhle snímku chybělo více šťávy. Děj se vlekl, retrospektiva mu nepomohla a hlavní postavy si nikoho nezískali, takže na konci filmu Ti je vlastně jedno kdo komu co udělal.. :-(

Candy (2006)

Film, o drogách, který je dobře zahraný. Tečka.

Spy Game (2001)

Než jsem si to pustila, čekala jsem to trošku více akční, ale jinak super mrknout se i do zákulisí CIA :-) Redfordovi baštím všechno a Pitt se do mladého agenta plného ideálů taky hodil :-) Výhrady mám jen k obsazení Catherine McCormack, protože ta mi do role femme fatale moc nesedí :-) Hezkej film..

Láska a jiné závislosti (2010)

Standardní příběh podle šablony, ale nadstandardní provedení :-) Pěkná, svěží a šťavnatá, hodně milá "romantická" komedie :-D Sexappeal hlavním hrdinům rozhodně nechybí - pekelně to mezi nimi jiskří :-) Nudné a deštivé nedělní odpoledne? Neváhejte pustit, určitě Vás nezklame... :-)

Hollywood, Hollywood (2002)

V noci omylem zachyceno - je to nuda plná slavných herců - ale kupodivu velmi zajímavá :-)