3 dny na zabití (2014)

Chudák Kevin Costner se v tomhle filmu ocitl jaksi omylem :-( Scénář je na dvě věci (CIA propustí agenta do důchodu, když zjistí, že má rakovinu v konečném stádiu a jiná agentka CIA si jej najme, aby pro ně udělal další zabijáckou sérii výměnou za experimentální lék na rakovinu), všichni herci (krom hlavního hrdiny a jeho rodiny) stojí za prd a celkově je film rozpolcený (hlavní hrdina se snaží plnohodnotně zvládat svou práci a znovuobjevený vztah s dcerou, ale většinou musí být zároveň na dvou místech).. Nekvalitní kravina, která už hranicí s nekvalitním béčkem..

Na hraně zítřka (2014)

Moje závity zase lehce nepobírají časové pospolitosti - ty dějové linie běží paralelně nebo ta současná realita je ta správná apod. Ale jinak mi přijde, že se konečně Hollywood odprošťuje od vážné stránky filmu a vkládá do něj konečně zase humor ;-) Toma Cruise zrovna nemusím a vidět ho v jednom příběhu tolikrát umřít je pro mě naprosto skvělý zážitek :-) Zase až tak blbé to nebylo - daleko lepší než třeba "Oblivion" :-D Moc pěkný střih - opakování téhož bylo vždy originální a nenudilo ;-) Za mě opravdu příjemný kinozážitek :-D

Zlato (2009)

Jako vlastník anglického buldoka jsem z tohohle filmu přímo nadšená, i když tady ta láska ke psům už hraničí :-D

NON-STOP (2014)

Takový ten klasický teroristický výlet letadlem s jedním drsným zásadovým chlapem, který umí udělat pořádnej bengál s trochou oživujících celkem originálních prvků.. Menší paranoia než ve snímku "Tajemný let".. Rozhodně neurazilo, ale za "96 hodinami" značně pokulhává.. Liam Neeson si našel svého akčního hrdinu, kterého se snaží promítat ve více rolích ;-)

Láska a jiné pohromy (2006)

Zpestřila jsem si filmografii Brittany Murphy o tento film a nakonec jsem byla tak spokojená, jak jen člověk s béčkovou komedií může být ;-) Celé to stojí a padá s Brittany Murphy :-) Zbytek je jen jejími chodícími rekvizitami :-)

Spálené vzpomínky (2007)

Asi jsem proti tomuhle filmu dost imunní, protože ve mě nezanechal jedinou hlubší myšlenku.. Celý příběh se mi moc nelíbil, režie mi přišla odfláknutá a Halle Berry se mi do podobných filmů nehodí, protože jí nic "pod povrchem" nevěřím.. Navíc zabijácká stopáž..

Životní šance (2013)

Jeden z nejlepších anglických filmů poslední doby! Nejsem zrovna fanda Talentů, SuperStar apod., tak jsem se trošku dopředu obávala, ale naštěstí se v tom moc nebabrali a zmínili to jen na konci filmu a to ještě z rychlíku.. Jinak se jedná o příběh nevzhledného tlouštíka, který je soustavně celý život šikanován spolužáky a zesměšňován otcem.. Čím menší je jeho sebevědomí, tím větší má hlasový rozsah.. Naštěstí má kolem sebe lidi, kteří ho dokáží podržet a i přes nepřízeň osudu se nakonec dobere svého vysněného cíl = zpívat operu ;-) Doják jak bejk, co vám budu povídat :-D Herci skvěle přirození, lokace výtečné, scénář napsán životem a režie více než koukatelná.. Jako třešnička na dortu skvěle obsazen "pirát" Mackenzie Crook ;-) Je vidět, že tenhle filmeček měl na VB hodně tučného sponzora ;-) Vřele doporučuji všem, kteří mají rádi pohádku o Popelce a vydrží úryvky operních písní (velmi únosná hladina) ;-) Ps: S dabingem si to neumím představit, tak snad zůstat u originálu a nepokoušet osud ;-)

Osobní spravedlnost (2007)

Příběh dobrej, Richard Gere dobrej, Claire Danes dobrá, dokonce tu má roličku i Avril Lavigne.. Jen ty pány režiséry bych okamžitě vyměnila.. Nějak se do příběhu divák nemůže naplno ponořit.. Rozhodně zajímavé téma z oddělení "sociálních pracovníků" ;-)

Něžné vlny (2013)

Hodně odlehčená podívaná s výraznou nadsázkou, která nás vrací v čase do socialismu obaleného v pozlátku první lásky.. Ráda jsem po dlouhé době viděla Jana Hartla, Vojtu Dyka bych rovnou přeobsadila - je předykováno, Hynek Čermák (až na příšernou masku) super, Táňa Pauhofová zastínila i hlavní krásku.. Jinak celkem o ničem.. Chyběla mi zejména gradace děje..

Projekt X (2012)

V podstatě dokument o jedné fiktivní megapárty, která se vymkne z rukou pár looserům ze střední.. Spíš jsem 3/4 filmu kroutila hlavou a 1/4 se bavila ;-)