Godzilla (2014) odpad!

Fakt hanba nazvat to stejně jako starý film s godzilou! Absolutně žádný smysl, všechno vyumělkované kvůli rádoby zajímavým americkým scénám... Proč by proboha nějaký MUTO z dávného pravěku,naučený žít z radiace, žral ústně naše bomby??? A jestli umí ten uran rozložit v sobě, aby tu radiaci měl, tak proč radši neotravuje v uranových dolech, ale boří jaderné elektrárny?? A co měly být ty útoky EMP? K čemu by je jako v pravěku používali? A co ta druhá godzilla, ta se vzala jako kde?? No fakt blbost na desátou celý film...

Oculus (2013)

Takový vcelku průměrný horor.na kterém není nic originálního.. Napětí se udržuje tím, ze čekáte, co dalšího podleho zrcadlo vymyslí.. Jak to skončí je ale vcelku jasné.. Přesto jsem z toho večer neměla úplně nejlepší pocit :-)

Oldboy (2013)

Bohužel jsem neviděla korejskou verzi, ale dokážu si docela představit, jakou paseku zde američani zase nadělali :-) nicméně bez možnosti srovnání se na to docela koukat dá, takže průměr :-)

Nekonečná láska (2014)

Tohle bylo vážně trochu mimo... Téměř všechny postavy a jejich charaktery byly naprosto nepochopitelné. Kluk, žádný krasavec, co má zjevně mindráky z toho, že mu utekla máma, a pro ránu nejde daleko, aby se z toho vybil. Řekne si, že sbalí nejhezčí holku ve škole, která je ale případ sama o sobě. Ta celou střední nemá páru o tom, co je studentský život a zjevně o něj ani tolik nestojí. Když však potká tohohle pana úžasnýho, tak je z ní najednou děsná pařmenka, co touží po lámání všech pravidel. Ne jen že se se svým princem skoro hned vyspí, ale dokonce je do něj tak děsně zabouchlá, že všechno ostatní hodí do koše, i když pochybuju, že by si s panem úžasňákem ve skutečnosti vůbec měla co říct... No nevěřila bych tomu, i kdybych měla zavázané oči a neviděla Gabrielliny umělé "sexy" pohyby. Dle mého to nadzdvihával jediný charakter, který byl alespoň trochu uvěřitelný a měl něco do sebe... a to je Jadin otec. Jinak zlé, zlé, zlé. P.S.: a jinak mi přijde docela vtipný, že v tom filmu vypadá Alex Pettyfer asi tak o deset let starší, než Gabriella Wilde, i když je ve skutečnosti o něco mladší :-D

Divergence (2014)

Pohodový film, na který se rozhodně koukat dá. z té romance by se dalo něco upustit, akční scény udělat trochu realističtější a závěr bych si taky upravila k obrazu svému, ale žádné mega výčitky k tomu nemám :-)

Transcendence (2014)

Líbil se mi ten nápad, ale ve zpracování už mi něco úplně nesedělo...možná to byla psychologie Evelyn, kterou jsem úplně nezhltla, možná mi všechno to okolní dění přijde docela nepravděpodobné.. Na konci to člověka prostě nesebere tak, aby se zamyslel a řekl si “no krucinál, to by se fakt mohlo stát!“

Osamělý jezdec (2013)

Těšila jsem se na něco podobného, jako jsou Piráti z Karibiku, jen v jiném - westernském, kabátku. Tohle se tomu ale ani trochu neblíží. Zábavné hlášky nečekejte, příběh vesměs také moc ne... a akci? ... taky ne. Na to, že Osamělý jezdec nic moc nepřináší je opravdu hodně dlouhý... a ten čas za to zkrátka nestojí.

Na hraně zítřka (2014)

Mimíci byli super, byli originální a měli zajímavou schopnost s velkým potenciálem. Když si ale někdo začne hrát s časem, většinou to nedopadne nejlépe. Zde se to drželo až do konce, který to ale pokazil... Přitom to nebylo vůbec nutné! O kolik lepší pocit bych z toho měla, kdyby američani nebyli posedlí dobrými konci :-) krom toho nesmyslného zakončení to ale bylo vcelku zajímavé a zábavné.

12 let v řetězech (2013)

Pro mě tenhle snímek nenese vůbec žádnou informaci a žádný příběh. Celé mi to přijde pokrytecké a nic neříkající. Ani na chvíli jsem se nedokázala sžít s hlavní postavou a to je hlavní kámen úrazu, když je to celé postavené na tom, že dvě hodiny koukáte na toho samého člověka. Mnohem zajímavější by bylo ukázat, to, co ukázali v poslední minutě v závěrečných titulkách - to, jak se údajně pan Northup snažil dostát spravedlnosti a tahal všechny otrokáře, které potkal, po soudech. A že filmy o soudech jsou taky nuda :-)

Vlk z Wall Street (2013)

No tak vám nevím... tři hodiny jsou na to prostě moc, sneslo by to rozhodně méně. Nepřišlo mi to vůbec tak super, jak se povídá. První půlka je docela nuda, styl zpracování mě taky nějak extra nenadchnul. V druhé půlce se našly scény, které byly fajn, ale že by jich bylo nějak extra mnoho, to tedy ne. Režie je super, DiCaprio taky, ale celkově mě to stejně moc nebavilo. Prostě se to všechno hrozně vleče.