Contracted (2013)

Námět pěkný, ale nic dalšího na tom dobrého není. Herci jsou snad nejhorší co jsem kdy viděla (nebo alespoň za hodně dlouhou dobu, protože horší výkon nepamatuju). Konec je fakt k popukání... nebo spíš k pláči... co má kdo radši. No, naštěstí je to docela krátké, takže se člověk nestihne nudit, i přes tu hrůzu, co vidí :-)

Sunshine (2007)

Nechápu za co lidi dávají 4*... nějak jsem to v tom neviděla... Nevím na co koukali oni, ale já koukala na něco, co nedávalo žádný smysl a každá scéna se děla pouze z jediného důvodu... a to toho, aby z toho později mohl být nějaký další neřešitelný problém. Nic v tom filmu není vysvětlené, ani to co se zrovna děje, ani proč se to děje a proč se to vůbec řeší tak jak se to řeší... Ono by to nejspíš ani nešlo, protože ať přemýšlím jak přemýšlím, tak neumím najít vysvětlení snad ani pro jediný záběr, co tam byl....

Lásky čas (2013)

Čekala jsem obyčejný romanťák, nějakou variaci na to, co už každý viděl stokrát. Byla jsem ale velice mile překvapená, jaká vtipná a milá věc se z toho vyklubala. Dlouho jsem se u filmu takhle nezasmála a už vůbec jsem dlouho neodcházela na konci filmu s takovým úsměvem na tváři. Tenhle snímek vážně potěší a ještě si z něj odnesete nějaké to malé moudro :-)

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Nápad je to beze sporu zajímavý a má velký potenciál. Bohužel to ale sklouzlo k něčemu podobnému jako jsou Transformers... aneb postavené jenom na pěkných "robotech", tady i příšerkách. Sem tam vás praští do očí nějaká totální blbost, sem tam si musíte vyslechnout klasické americké řeči... Svůj účel to ale splnilo, nenudila jsem se u toho.

Živí mrtví (2010) (seriál)

To červené hodnocení vážně nechápu... tenhle seriál je víc než o zombiekách o namachrovanym poldovi, co si v jednom kuse hraje na světce a zabije každou akci a dobrou scénu, co by teoreticky mohla přijít. Téměř všechny postavy se chovají naprosto nelogicky, dokonce i děj je dost často pekelně nelogický. Do toho tam pořád všichni mají nějaké své rádoby duchaplné proslovy, které zabírají asi tak 80% celého seriálu, při tom se samozřejmě tváří děsně důležitě. Dalších 10% zabírají dlouhé záběry kamery na vyděšené obličeje úplně každého jedince, co je zrovna na živu, a možná ani to ne. Jedním slovem je to prostě neskutečná nuda, což bych rozhodně od seriálu se zombiekama nečekala...

Bahno z Mississippi (2012)

Asi jsem nepochopila, o čem že tenhle film měl být... O životě na řece? O tom, že žádná pravá láska neexistuje? O tom, jak se někteří jedinci dokáží chovat naprosto nelogicky a dělat stejné chyby pořád a pořád dokola, dokud jim to konečně po dvaceti letech nedojde? No, ať je to cokoli, některé věci prostě za zfilmování nestojí, jelikož tohle je vážně nuda.

Atlas mraků (2012)

Líbí se mi poselství filmu, líbí se mi zpracování, ta komplikovanost a propojenost. Mám ale dilema ohledně délky filmu. Na jednu stranu je 165 minut opravdu hodně, člověk tak dlouho těžko drží pozornost a film samotný jí k sobě příliš nepřitahuje. Na stranu druhou by asi byla škoda osekat to o nějaké scény, těžko říct, bez kterých by se film v pohodě obešel. Každopádně se i tahle délka dá zvládnout a stojí to za to :-)

Žralokonádo (2013) (TV film) odpad!

Tohle je prostě gól... Naštěstí to není strašné v tom, že by to byla taková nuda, že byste si během filmu stihli okousat nehty u všech prstů na rukou i nohou... strašné je to ve všem ostatním. Je to ale taková ptákovina, že je to nakonec docela zábava, když to člověk vezme s nadhledem. Víc než odpad si to ale stejně nezaslouží :-)

Podfukáři (2013)

Nápad mě zaujal, ale zpracování to naprosto zazdilo. Nemá to vůbec žádné tempo, není v tom ani nic moc zajímavého a navíc je to celé prostě jenom jedna velká slátanina beze smyslu, bez jakéhokoli zapojení mozku při tvorbě. Celé se to vleče děsně pomalu a bez zvratů a pak nám na konci chtějí vnutit něco, co ani nedává smysl se zbytkem filmu... prostě špatná práce.

Slova (2012)

Taková trochu vykrádačka The Hours, bohužel tedy nic nového na scéně a nic překvapivého. Děj, kolem kterého se to všechno točí je sice jiný, za to ale taky o dost méně zajímavý. V podstatě od začátku je jasné, jak to všechno je a jak to dopadne. Ve výsledku mě to ani tolik nevtáhlo do děje, protože mi tam ani nesedí chování postav.