Neuvěřitelný Hulk (2008)

Skoro by se i zdálo, že natočit komiksový trhák je hračka. Ovšem to k tomu musí být i kvalitní předloha. Nemohu si pomoc zjevně HULKA nechápu, ale ve srovnání s ostatními je tenhle zelený zlobr ztělesnění nudy. A tudíž z téhle předlohy vykřesat něco zábavného může být problém, což potvrzuje i tenhle nemastný-neslaný restart filmového Hulka.

Thor (2011)

Celkem povedená adaptace legendárního komiksu. Z Marvelovské party Avangerů mi příjde, že právě Thor má v solo filmu momentálně nejlepší formu. Snad mu to vydrží i do zmiňovaných Avangers případně do pokračování THOR.

Musíme si promluvit o Kevinovi (2011)

We Need to Talk About Kevin je naprosto geniální studie pošramoceného vztahu mezi matkou a synem ze které člověka chvílemi i mrazí. Nebojím se označit výkon Tildy Swinton jako monstrózní herecké představení, které celému filmu dodává patřičný drive. Kopie s tímto filmem musela zřejmě akademikům zapadnout někam do sedací soupravy jinak si nedovedu vysvětlit, proč byl v Oscarech zcela opomenut.

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Pakliže jsou 3* průměr, pak se Poslední zápas Pepika Hnátka nedá hodnotit lépe...Film zkrátka zůstal, alespoň u mě daleko za očekáváním...je až moc prvoplánový, předvídatelný a prakticky bez příběhu. Po skvělém seriálu by člověk čekal trochu víc než rozbor osobnosti pana Hnátka či naprosto evidentní story o tom, kterak Ludva začal s hazardem. Moc nepomáhá ani Ondra Vetchý, který svým přehráváním působí jako trn v oku. Mám trochu dojem, že filmaři mají diváky za hlupáky, když vypustí podobnou komedii...Film sice neurazí na druhou stranu vyloženě nepobaví...Oproti seriálu bohatě stačí vidět 1x...

Kocour v botách (2011)

Podprůměrný americký animák, kterých jsou stovky. Po půlce filmu jsem nudou usnul, což vypovídá za vše...Kocourovi bez Shreka tak trochu došel dech.

Rychlejší (2010)

Neskutečně tragický a béčkový konec filmu, který by si vzhledem k slušné našlapanosti tohoto filmu určitě zasloužil nějáké důstojnější zakončení...Film jinak není vůbec špatný, nebýt toho osudného konce neváhám dát 4 *

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Jestli to má být plejáda odpadu českého rádoby "showbussinesu" pak se projekt The Voice of CR, SR vydařil na jedničku. V opačném případě je porota sestavená z těch zvratků do toho degen Mareš no tenhle projekt je hotová sebevražda x)

Hostel II (2007)

Fakt jsou lidi co jsou, koupí si lístek do kina na Hostel 2, usadí se v sále a následně tenhle film zčíhnou?! hmmm frajeři

Hostel (2005) odpad!

K smíchu, k pláči? Zřejmě něco mezi...Film, který si svou popularitu zaslouží jedině díky geniálnímu managmentu, který zjevně pod nátlakem a pistolí u Qentinovy hlavy donutil chudáka Tarantina přispět na tohle...

Hostel III (2011)

Těžko říct, zda-li se alespoň jeden díl série HOSTEL dá označit jako dobrý, ale 3. díl je oproti minulým minimálně dobře koukatelný. Jedná se o klasický B horror od kterého se nečekají žádné extrovní herecké výkony ani originální příběh to HOSTEL III do puntíku splňuje (x-krát viděná story o partě kamarádů, kteří se postupně ztrácejí a umírají...). Světe div se tenhle starodávný koncept stále funguje zkrátka bez tuny kravin, které pronásledovaly předchozí díly se dá udělat koukatelné béčko. Hostel III paradoxně to nejlepší co bylo, kdy distribuováno pod značkou HOSTEL!