Bohové musí být šílení (1980)

Njaväčší hardcore je, že N!XIau si za účinkovanie vypýtal niekoľko kráv a bol spokojný.

Jurský park 3 (2001)

S týmto filmom prekvapivo vôbec nezápasím. To, že na ňom najviac chýb pácha rutinér Johnston a že najlepšími hercami sú velociraptory - za to fakt nemôže. Inak ale solídna akcia a dobrodružstvo, s ktorým nemám absolútne žiadny problém a rád si ho kedykoľvek pozriem znovu.

Pavoučí teror (2002)

Skvelá zábava a skvelé efekty. Aj keď ku koncu už filmári popustili uzdu viac, ako je pre mňa prínosné.

Striptýz (1996)

Normálne by som zaplatil obrovské prachy a v tomto filme podobným spôsobom vyzliekol najväčšie ženské herecké ikony. To by mohlo byť zaujímavé. Film stojaci na kozách Demi Moore, ktorá predvádza svoj neskonalý "talent", ale inak sa tento experiment nevyplatil. Na druhej strane, môže slúžiť ako príjemná vecička na vytočenie vašej manželky. Lenže to si potom vypočujete "recenziu:D"

Vodní svět (1995)

Iba doba a retrospektívne hodnotenie filmu môžu dokázať, kam sa dostala súčasná veľkofilmová produkcia. Solídny film s originálnym námetom, perfektnými hláškami (Hopper vedie), a príjemnou atmosférou vtedajšie publikum neoslovil. Dokonca si Kosťo musel pobrať svojich päť švestiek, niekoľko vlkov a ísť tancovať s Whitney, ak ešte nemala bielo v hlave. Za tie prachy sa síce mohol pochlapiť viac - ale možno je iba otázka času, kedy to v súčasnej kompostovej produkcii uvidíme recyklovať. V určitých momentoch milo blbé, ale aj tak z toho stále srší nostalgia. Možno práve kvôli nej 3

Pojídač hříchů (2003)

Komerčne neúspešné, ale určite to nie je hanba. Naopak, mne sa námet, príbeh a aj jeho spracovanie páčilo. Veľmi páčilo. Pre milovníka danej tematiky a zaujímavých filmíkov jednoducho "temné" tri hviezdičky.

Anna a král (1999)

Pekné, ale tento film je taký dlhý, že jeho emocionálne bublinky vyšumia a ku koncu už pijete, lebo to chete mať v sebe.

Nebezpečná rychlost (1994)

Ultimátne akčné klišé s nezabudnuteľnou atmosférou zrniaceho obrazu VHSiek a rodinne obhryzených nechtov. Z nostalgických dôvodov tri, inak ma tento film obišiel veľkým oblúkom rovnako ako autobus šoférovaný prehrávajúcou Bullock. Reeves a jeho kukuč totálne unstoppable - zahrá s ním aj záhradného trpaslíka a zožerie mu to celý svet. Hopperovo best of jednoznačne ostáva vo Vodnom svete...

Muži v černém (1997)

Alebo od výborného marektingu k nápaditej, dobre obsadenej, nadupanej sfi fi komédii, ktorá nesklamala.