Jůhele neděle (1996) (pořad)

Skvělé vzpomínky :( Kde jsou ty časy kam se hrabe dnešní nedělní ráno ?

Partička (2011) (pořad) odpad!

Trapný až to bolí ! vy si myslíte jak je to v tipné ale ve skutečnosti je to opravdu velmi trapné , prostě pořad který nemá žádnou uroveň je mi líto těch učinkujících jak hluboko mohli klesnout

Zpět k pramenům (2005) (seriál)

Půjdem zpět k pramenům . Krásná písnička na začátku i na konci pořadu . Člověk se nádherně odreaguje a řekne si že na tom světě je přeci jen krásně . A opět Luděk Munzar skvěle provází a vypráví nedovedu si na jeho místě představit někoho jiného

Kdopak to mluví 3 (1993)

Takhle to dopadá když režisér neví kdy je nejlepší přestat s pokračováním, ne že by to bylo hrozný to ne ale už tomu chybí šťáva , je to nudný vydržet se u toho sice dá ale žádná sláva to není každopádně co je pravda že to mohlo dopadnout klidně i hůř

Kdopak to mluví 2 (1990)

Malej Mikey bude mít sestřičku jéééééééé to je překvapení , kvalitou je tento díl na tom stejně jako díl první , což už se o díle třetím říci nedá

Kdopak to mluví (1989)

Jo nápad to byl dobrej dokonce se i dobře chytnul , John Travolta do role tatínka perfektně zapadnul, ale žádnej trhák to není .

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Hotová zrůdnost !!!!!!! pro pobavení : Zajímavost kterou byste nikdo nečekal : Film sám doma 4 byl označen jako nejhorší "díl" filmů s názvem Sám doma ! Kdo by to řekl že ? :D

Sám doma a bohatý (1994)

Nemůžu říct že by se mi to nelíbilo ale prostě všecko jinak když už chtěli dělat toto "pokračování " tak měli místo Culkina obsadit jiného herce ! Jestli čekáte že se mužete těšit něco podobného jako je Sám doma 1,2 tak vám předem říkám že to nemá nic krom hlavního hrdiny společného . Ve "třetím" díle je z našeho malého kevina o něco starší Richie Rich rozmazlenej hajzlík ! Svou "akčnost" to sice má ale celkově to diváka zklame !! Asi záleží jak ten film berete. Jestli film berete jako pokračování předchozích dílu tak bude zklamaní , kdyby ste brali film jako jediný film s názvem sám doma tak vás to nadchne ale bohužel už se stalo a nedá se změnit

Sám doma (1990)

Každý rok se na to dá koukat , každý rok se tomu dá pořád smát prostě bláznivá komedie který není extra přehnaná a má i kvalitní děj ! Každopádně když jsem to viděl poprvé jako malej tak sem si přál být sám doma !