Red (2010)

Opravdu, ale opravdu nic moc, druhá polovina zoufale nudná. Neuvěřitelná zápletka. Jen za to obsazení hvězdičku.

Gumídci (1985) (seriál)

Jsou mladí a smělí a s hrdými čely se kdykoli budou za správnou věc bít :-)))))) méďové jsou fakt dobrý a navíc úžasná vzpomínka na doby, kdy jsem byla mladší a s mnoha ideály.

Pretty Woman (1990)

svině klouzavý jsou nesmrtelný :-) a tento film je důkazem toho jaká úžasná princezna popelka se dá udělat z úplně normální ženy povětrné :-)

Flashdance (1983)

Pro mě neuvěřitelná nostalgie. Viděla jsem to jako totální bombu před dávnými věky, když jsem byla mládě, pak následovala pečlivě uchovávaná kazeta. Dnes stále obdivuju hudbu a příjemný výkon v roli Alex.

Láska až za hrob (2002)

Christopher Walken výbornej, star trek pohřeb :-)))))))))))) to musíte vidět. Jinak příjemná zábava k žehlení, budete potěšeni .

Pýcha a předsudek (1995) (seriál)

Velmi hezké zpracování krásného románu. Colin je výborný Darcy a sekne mu to. Na mě jsou tedy sestry poněkud boubelatější, ale doporučuji.

Pýcha a předsudek (2005)

Velmi příjemné překvapení, krásné zpracování knížky Jane Austeen. Keira byla jako Elizabeth velmi uvěřitelná :-). Romantika v tom pravé balení.

Princezna Mononoke (1997)

Velice příjemné anime, romantické koukání. Velmi dobré, doporučuji.