Král (2019)

Historické drama, které víc než bitvám se věnuje dialogům v kterých je síla. Výborný scénář a herci mezi kterými bezkonkurenčně kraluje v roli hlavní velice talentovaný Timothée Chalamet. Bohužel taková dobová dramata se dnes točí spíš sporadicky.

Dálniční hlídka (2019)

Styová gangsterka o dopadení nechvalně známé dvojice Bonnie a Clydea, která spíš než akcí oplývá dobře napsanými dialogy.Herecky sázka na jistotu.

6 underground: Tajné operace (2019)

Výsledek doplácí na to, co jako diváci máme na Bayových filmech tak rádi.Takhle bohužel máme pouze sebestřednou režisérovu onanii, která ve výsledku kašle zcela na diváky.

Irčan (2019)

Scorsesemu se opět povedl mafiánský majstrštyk, který se skvěle vyjímá vedle jeho Mafiánů a Casina.

Western Stars (2019)

Můj idol největší vydal v roce 2019 nejenom album Western Stars jako ryze studiové, ale navíc ještě jako živý záznam s vystoupení ve stodole na svém pozemku.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Rychlou a zběsilou akcí s hláškami nabitý Spin-off, kde mě pouze vadil záporák Brixon, který jakoby sem zabloudil z jiné slavné sci-fi série. Ale jako vždy:"Rodina je základ."

Mizerové navždy (2020)

Příjemné setkání po letech s dvojicí Bad Boys. Nadupaný mix akce a skvěle načasovaných hlášek, které nenudí.

Stockholmský syndrom (2020) (TV film)

To se vážně povedlo. Námět ze současnosti, který není nijak přitažený za vlasy, realistické zpracování a David Švehlík jsou hlavními devizami této původní televizní krimi. První polovina skvěle rozehraná a tak akorát ponurá což se o půlce druhé zrovna říct nedá. Nebýt několika přešlapů a zbytečné milostné linky ve druhé části byla by tato kriminálka přímo ukázkovým příkladem, že i u nás to umíme.