Růžový panter znovu zasahuje (1976)

Se vždycky smíchy málem neudržím! Skvělá nestárnoucí komedii o jednom cenném šutru o kterém jsem si kdysi jako kluk myslel, že je to panter natřený na růžovo! :)

Růžový panter (1963)

Jako malý kluk jsem šel do kina domnění, že jdu na komedii, kde bude běhat na růžovo natřený panter. Jaké bylo moje překvapení, když ze zvířete se vyklubal šutr! Drahokam! A jaký! Nestárnoucí klasika, která se mi po každém shlédnutí zdá lepší a lepší...Když tuhle story jednoho filmového omylu mého mládí vyprávím synovi, se jenom směje! :)

Růžový panter (2006)

Upřímně přiznám, že pokud bych nikdy neviděl "Pantera" se Sellersem, bych se docela bavil. Takové remake klasiky nemusím. Steve Martin se snažil, ale zůstala jenom tak snaha...Sellersův stín nepřekročil ani náhodou!

Blanche - královna zbojníků (2002) odpad!

Hořící svíčky v prdeli viděné v tomto "díle" film nezachrání z análů francouzské kinematografie kam plným právem patří! Jedna z největších hrůz, kterou jsem za svůj život viděl! A že jsem toho viděl! :)

Lawrence z Arábie (1962)

To se tenkrát točily filmy! Bez CG efektů! Velkolepé! Krásný příběh!

Miluj mě, prosím (2004)

...takové konce si dám líbit! Mix romance a thrilleru se povedl, Diane a Josh jsou normálně krásný pár a Rose Byrne v roli dívky, která tak strašně chce být milována, že...ale prozrazovat těm, co ještě neviděli nic nebudu!

Zoolander (2001)

Ledově modrý pohled Bena Stillera mě dostal.:) A ve dvojici s Owenem Wilsonem za zvuků Jacksonova megahitu Beat It teda oba válí! Mě se teda takhle slipy s kalhot vysléct nikdy nepovedly!:) :):) Komedie se satirickým ostřím natočená klipovou hravostí si bere na paškál svět modelingu a nebere si servítky! Za na první pohled nebetyčnou blbostí se skrývá víc...především si Stiller dokáže střílet sám ze sebe a ze svých kolegů, kterých se v cameo rolích ve filmu celkem dost objeví. Klidně mohlo být ještě úchylnější ale i tak je to velmi dobrý! A napodruhé se mi to líbilo zase víc...

Zodiac (2007)

Tíživá atmosféra v této skvělé retro kriminácle pohltí a nepustí po celou stopáž...Fincher v dobré formě rozehrává a pracuje bravurně s fakty tohoto případu. A hráče si nemohl vybrat lépe - herecký tandem Gyllenhaal, Ruffalo a především Downey teda válí!

Válka světů (2005)

Místy až hororové napětí si podalo ruce s mimozemskou katastrofou. Já byl místy napjatý jako struna k čemuž pomohl Tome s Dakotou a úžasný Kaminského vizuál fimu podmalovaný jak jinak než výbornou Williamsovou hudbou.