Ivusha

okres Brno
studující lenoch:-)

homepage

• 5.1.2012  22:10
    Hranice nemožného (TV seriál) (2008)

4. série nám teď trošku tápe, no snad se zvedneme a popojedeme v tom skvělém tempu, které jsme nastavili v první sérce, co ty na to, Džejdžeji?:)

• 1.1.2012  20:58

Jediné, co mi na té pohádce vždycky vadilo, byla podivná princezna Adélka...:-) Ale jinak skvělá pohádka, jedna z těch nejlepších;-)

• 16.10.2011  11:48
    Vřískot 4 (2011)

Nejvíc mi vadila po plastice nafouknutá tlama Courtney Cox.:-))

• 5.9.2011  20:04
    My všichni školou povinní (TV seriál) (1984)

jako malá jsem si to nikdy nenechala ujít:-)

• 4.9.2011  22:31

Já prostě v těch patnácti, kdy jsem to viděla poprvé, žrala ty kecy o krávách:-)))

• 3.8.2011  12:27

Občas moc hrají na city, což filmu ubírá... Jinak je to hodně dobře zachycený problém. A Sean Bean jako klaďas... och:-)

• 20.7.2011  22:18
    Buffy, přemožitelka upírů (TV seriál) (1997)

S přibývajícími díly je to čím dál větší lahůdka. Ta hvězda dolů je prostě za tu první a částečně i druhou sérii:-) A James Marsters? Just drooling;-)

• 6.6.2011  23:39
    Přežít (1993)

Kdysi dávno (ve věku, kdy jsem to ještě vidět neměla) jsem to zhlédla v televizi. Dodnes si pamatuju scény pojídání masa, které ve mně zanechaly nesmazatelnou stopu. O to víc mě překvapilo, že při opětovném dívání se jsem si říkala, jak je vtipné porcování pečeného kuřete. Ale tak to je jen taková perlička, jinak je to skvělý film... a představa, že bych tam s nima byla, je příšerná.

• 6.6.2011  19:56
    Žena v bílém (TV film) (1997)

Knihu jsem četla už před lety... a asi jsem ji úplně zapomněla:-))) O to lepší byl ale film.

• 20.5.2011  18:22

Jako budoucí novinářku (a vlastně už i současnou:-))) a studentku žurnalistiky mě tenhle film svým obsahem zaujal. Nebyla jsem zklamaná. Harrison Ford je úplně... no, řeknu to naplno... boží a s Diane tvoří rozkošnou dvojku, kterou bych si v televizi pro to usmání po ránu určitě pustila:-) Jak napsala Galadriel - je to pohodovka, perfektně to plyne a člověk se nenudí. Povedená záležitost (jedna z nejpovedenějších v poslední době, takže čtyři hvězdičky, za které se nemusí stydět.

• 25.4.2011  22:42

Z kina jsem odcházela s velkým nadšením. Pár nelogičností a SPOILER happyend KONEC SPOILERU:-)) vem čert, byla to jízda, od které jsem neodtrhla oči, chybělo fakt málo a hodila jsem hodnocení nejvyšší;-)

• 17.4.2011  12:02

Ten začátek, kdy se koukáme na život jednoho páru... kník, to je krásné;-)) I zbytek je moc pěkný (i když už ne tak famózní), jen nevím, jestli to děti pochopí;-)

• 10.4.2011  20:35

Je to jiné než předchozí dva seriály... navíc trpí nesrovnalostmi atd. Ale na druhou stranu je to podívaná ve stylu BSG (a BSG žeru:-)), takže se cílí na postavy a jejich psychologii. Potenciál to tedy má, ovšem postavy nejsou tak sympatické... Chybí humor... No, uvidíme, jestli se s hvězdama nebude hejbat po konci seriálu:-)

• 27.3.2011  22:05
    Farscape: Mírová operace (TV film) (2004)

4 a půl, byla to super řežba, jen se mi nelíbilo, jak naložili s D'argem:))) Prostě jsem se v tomhle ohledu ukázala býti sentimentální husičkou:)) Vizuální proměna Sikozu byla podivná a ještě podivnější bylo, že Lani Tupu aka Pilot měl jinak pozměněný hlas, takže tam byl hrozně slyšet jeho originální tón a nemohla jsem se zbavit myšlenky, že je to Crais v převleku%)

• 27.3.2011  21:29
    Red (2010)

Tak tohle bylo moc:-)) Hláškovací film, který by si člověk nechtěl nechat ujít, pokud se chce pobavit;-)

• 8.2.2011  13:29
    Kráska mezi muži (TV film) (2010)

Ve svém žánru špatných a pitomých romantických komedií je to špička:))) proto 4 hvězdičky:D A náhodou jsem se i párkrát zasmála;-))

• 9.1.2011  21:03

vý-bor-né!:)) prostě parádní ptákovina na pozdní (nejen) zimní večer:-) perfektně jsem se bavila

• 14.12.2010  20:56

V rámci žánru je to povedená oddychovka. Mezi ústřední dvojkou to příjemně jiskří, Amanda Seyfried je jako vždy roztomilá, výčet nejrůznějších Lorenzů je vtipný... a ta Itálie! no, co víc si přát?:-) (a nesmějte se, když to začne být romantika se vším všudy:D přivřete oči a užijte si to;-))

• 20.11.2010  16:44

Prostě pa-rá-da!

• 23.8.2010  10:56

mě to prostě bavilo...:-)

• 30.5.2010  11:26
    Comeback (TV seriál) (2008)

na to, že je to český výplod, je to hodně dobré;-))

• 30.5.2010  11:17
    V (TV seriál) (2009)

ta jedna hvězdička dolů jde jen za nepříliš povedené triky... ale jsem si jistá, že s větším rozpočtem by se to zlepšilo:-) P.S. John May lives!

• 1.3.2010  18:06
    Planeta 51 (2009)

Podle mě si ten filmeček zaslouží lepší hodnocení, než se mu tu dostalo... Je to prošpikované vtipnými odkazy a občas i hláškami. Animace není zlá, naopak - v jednoduchosti je krása. Takže na odreagování se je to prostě jako dělané. Ty čtyři stars si to zaslouží;-)

• 20.2.2010  17:13

Planet Terror se mi líbila mnohem víc než Tarantinům příspěvek do Grindhouse. Byla to lahůdka, úchylnost a pitomost zároveň. Prostě skvělá pocta 'žánru':-)))

• 30.1.2010  20:57

horší čtyři... spíš tři... proč jsem nedala tři?:-)

• 30.1.2010  20:36

čtyři a půl - musím to nějak rozlišit s Valmontem, který se mi líbil o něco méně. Colinu Firthovi totiž naprosto chybí ten správný šmrnc, aby jeho Valmont byl jako ten Malkovichův. Tomu to prostě hned kouká z očí.:-) Naopak se mi asi víc líbila de Merteuil Anette Bening. I když Glenn Close ji možná dokázala podat lépe... no, však víte, jak to myslím:-)

• 16.1.2010  23:38

akční Sherlock, taky Sherlock:-))

• 2.1.2010  23:07

Je to netradiční, je to zábavné... člověk se nenudí, soundtrack je skvělý, co víc chtít? Amanda kraluje:-)

• 17.12.2009  22:32

Natalie Wood byla úžasná. Takovou spršku emocí jsem už dlouho neviděla. Někdo by si mohl myslet, že je to až patetické... ono trochu je, ale dovedu si to živě představit.

• 1.7.2009  01:40
    Heuréka – město divů (TV seriál) (2006)

prostě čtyři a půl... občas tomu něco chybělo, ale bylo toho minimum. je to další z těch kvalitních kousků;-)