Farscape: Mírová operace (2004) (TV film)

4 a půl, byla to super řežba, jen se mi nelíbilo, jak naložili s D'argem:))) Prostě jsem se v tomhle ohledu ukázala býti sentimentální husičkou:)) Vizuální proměna Sikozu byla podivná a ještě podivnější bylo, že Lani Tupu aka Pilot měl jinak pozměněný hlas, takže tam byl hrozně slyšet jeho originální tón a nemohla jsem se zbavit myšlenky, že je to Crais v převleku%)

Farscape (1999) (seriál)

Cože?! COŽE?! Já to ještě nehodnotila? Vězte, že to je záležitost, kterou si každý fanda sci-fi zamiluje. Sice jsou díly většinou hodně předvídatelné (hlavně na začátku) - hlavní představitelé se s někým setkají, většinou je to záporák, ale nějak se to vyřeší... ovšem má to svoje kouzlo... John Crichton, an astronaut a jeho Crichtonismy, to nemá chybu (jen se člověk trochu musí vyznat v americké popkultuře, uznávám), kostýmy, Harvey, 'pejsek' 1812... no prostě tohle je prostě orgastická záležitost, kterou jsem už zhlédla několikrát a určitě to přijde znovu... Rygel XVI. je snad nejlepší loutka pod sluncem, ovšem na magora-astronauta v hlavní roli asi nemá. Musím ale uznat, že ve čtvrté sérii mi vadila nová postava Sikozu a taky, -spoiler- že se zbavili Jool a Zhaan. Jool byla taky (i když s námi nebyla dlouho) jedna z lepších postav, i když kdo tam nebyl, že?:-) Určitě doporučuju, i když se třeba první díly nebudou zdát, hlavně od konce první série, kde dostáváme 'lepšího' a charizmatičtějšího záporáka, je to jedna velká jízda. P.S. S naprostým nadhledem a nestranností musím říct, že Claudia Black je sezónu od sezóny víc a víc sexy:-))

Red (2010)

Tak tohle bylo moc:-)) Hláškovací film, který by si člověk nechtěl nechat ujít, pokud se chce pobavit;-)

Pocahontas 2: Cesta domů (1998)

Vůbec se mi nelíbilo, že Pocahontas nezůstala s Johnem Smithem, ze kterého ještě udělali tak trochu náfuku, aby se jim to hodilo... A vůbec mě nezajímá, že pravá Pocahontas opravdu skončila s Rolfem, tohle je snad pohádka?!

Černá labuť (2010)

Dechberoucí psycho:-)) Nemám ráda pohled na krvácející nehty, slézající nehty nebo nehty stříhané do masa... trpěla jsem a odvracela zrak, ale i tak to musím hodnotit jako dechberoucí, úžasné a nezapomenutelné... ovšem abych si to pustila znovu, nejdřív budu muset pozapomenout na tu věc ohledně nehtů:-)))

Lost in Austen (2008) (seriál)

abomination:-) btw jo, Austenová na speedu, a jo v hrobě se otáčí, chuděra...

Na vlásku (2010)

Já se perfektně bavila. Neustále jsem se rozplývala nad Maximem (koněm) a chameleonkem, hlavní hrdinové na jedničku... zápletka super:-) Nemusím být dítě, abych dala 5 hvězdiček:-)

Kráska mezi muži (2010) (TV film)

Ve svém žánru špatných a pitomých romantických komedií je to špička:))) proto 4 hvězdičky:D A náhodou jsem se i párkrát zasmála;-))

Mansfieldské panství (2007) (TV film)

boha jeho.... v tom filmu jsem knihu teda nenašla, vlastně se mi otvírala kudla v kapse. Příšerný casting to jen završil... ani vlastně nevím, za co jsou ty dvě hvězdičky:))