Experiment (2001)

možná to budu muset někdy vidět znovu (přece jen už je to pár let), ale přišlo mi to trochu jako Komisař Rex... (a ejhle, on pan režisér několik jeho dílu dělal:D)

Comeback (2008) (seriál)

na to, že je to český výplod, je to hodně dobré;-))

V (2009) (seriál)

ta jedna hvězdička dolů jde jen za nepříliš povedené triky... ale jsem si jistá, že s větším rozpočtem by se to zlepšilo:-) P.S. John May lives!

Super drbna (2007) (seriál)

přestalo mě to bavit uprostřed druhé série...

2012 (2009)

Ne, nemohl si odpustit Sixtinskou kapli, Bílý dům a sladkej konec:D

Planeta 51 (2009)

Podle mě si ten filmeček zaslouží lepší hodnocení, než se mu tu dostalo... Je to prošpikované vtipnými odkazy a občas i hláškami. Animace není zlá, naopak - v jednoduchosti je krása. Takže na odreagování se je to prostě jako dělané. Ty čtyři stars si to zaslouží;-)

Předtucha (2007)

Je to děravé jako ementál, pointa nikde... hodinu a půl dlouhá nuda (ještě, že jsem to viděla v autobuse student agency:D)

Box (2009)

Začátek dobrý, Frank Langello je psycho sám o sobě a sedmdesátky z toho přímo řvou. Ovšem pak to začíná být trochu překombinované... od jedné podivné scény a zápletky k další. Dává mi to tak 50% s odřenýma ušima.

Zataženo, občas trakaře (2009)

líbí se mi, jak to paroduje katastrofické filmy:-) Ovšem dost tomu ještě chybí... tři a půl

Stopař (2007)

Chování hlavních hrdinů je nelogické, Sean Bean je vraždící mašina a jde mu to až příliš dobře... Ale ty dvě hvězdičky si to zaslouží - za hlavní hrdiny, na které se dobře kouká a za Seana Beana, který je psychopat jak ze žurnálu:D