Smallville (2001) (seriál)

První cca tři-čtyři série se musí vyloženě přežít. Pak je to trošku lepší, ale pořád žádná sláva. Celé jsem to zvládla zhlédnout jen díky některým vedlejším postavám. Tímto děkuji Chloe (která nevimproč už v desáté sérii nemá skoro žádnou roli) a Oliverovi, který se tam objevil až vcelku pozdě. :) Ale tak pokud máte rádi DC komiksy, tak se tam sem tam nějaký ten důvod ke sledování najde. :) Celkově je to průměr (některé díly jsou perly, některé odpad), ale těch prvních pár sérií tomu neodpustím. Zároveň jim taky neodpustím, že neodpravili/neodklidili/prostě se nezbavili Kristin Kreuk dřív. Její postava mi lezla krkem od prvního dílu. Jo a Tom Welling je ucho, ale v pozdějších sériích se na něj už kouká celkem dobře.:-)

Star Trek: Do temnoty (2013)

Oni tu planetu vážně pojmenovali Nibiru.:-) Jinými slovy od první chvíle skvělá podívaná, kterou si užijí hlavně fandové, a kde se střídá akce, humor i to napětí. :-)

Great Expectations (1999) (TV film)

Knižní předlohy se to tak nějak drží, nedrží, ale rozhodně stojí za vidění. Justine Waddell a Ioan Gruffud ztvárňují Estellu a Pipa skvěle.:-)

Arrow (2012) (seriál)

Dá se na to koukat, má to svoje klady i zápory. Amell je docela sympaťák (i když poněkud strnulý:D) a jeho 'bodyguard' taktéž. Na druhou stranu mi vyloženě vadí hlavní ženská postava (Laurel). Jen co se objeví na plátně, otvírá se mi kudla v kapse. To nemohli vybrat někoho, kdo bude zajímavý alespoň na pohled (když už jsou tam takoví všichni)?! //////// Po první sérii tomu přiádvám hvězdičku, jsou to nakonec čtyři, i když ty zápory stále platí :-) //// Felicity je ovšem nejlepší. Díkybohu za ni!

Nevědomí (2013)

Bylo by to za čtyři, pokud by ale nebylo toho sladkého zakončení... a ten úvodní monolog mě taky zrovna nevzal. Na druhou stranu je to vizuálně úžasné a jsem fakt ráda, že jsem to viděla na velkém plátně. Ovšem do té čtyřky tomu něco malilinkato chybí. :-)

Banshee (2013) (seriál)

Mám za sebou první tři díly a slintám po dalších... ještě, že jsem to začala sledovat až ve chvíli, kdy už byla celá první řada venku, muhahah :D

Blade 2 (2002)

Dávám tomu víc, než si to zaslouží... a je to jen a jen kvůli dokonalé roli Máry Vašuta a jeho nezapomenutelnému monologu... když to vycházelo, šli jsme na to s kamarády nadšeně do letňáku a odnesli si brutální zážitek. Ach ta nostalgie.:-)

Sucker Punch (2011)

Podivná psycho pohádka o paní s velkou fantazií.:-) Výlety za 'trofejema' byly fajn, celkový příběh už moc ne... váhala jsem mezi 3 a 2, nakonec dvě, přičemž je to na půl cesty.