Lost in Austen (2008) (seriál)

abomination:-) btw jo, Austenová na speedu, a jo v hrobě se otáčí, chuděra...

Lovci duchů (2005) (seriál)

Ta hudba! Och můj bože! Nejlepší nápad, jaký tvůrci měli. U téměř každého dílu se moje rocková dušička vyžívá. První dvě série byly rozhodně nadprůměrné, v některých byla skvělá hororová atmosféra a já občas nadskočila i s postelí. Třetí a čtvrtá série se ovšem rozhodly razit cestu jinou, akční podívaná je sice super, ale už to není ono. Prostě jsem si zamilovala dva bráchy, co křižují americké silnice ve své super-mega-úžasné káře, poslouchají AC/DC a ničí zlé duchy. Samozřejmě, že i na těch druhých dvou sériích se dá najít něco skvělého. Například ve třetí se mi celkem líbila Ruby. Ve čtvrté jsem ji začala tak trochu nesnášet... ale zase tu máme Castiela. Zatím sleduji a říkám, že je to nadprůměr, ale mohlo to být ještě lepší, kdyby se tvůrci drželi původního plánu a nechtěli spasit svět.

Lovci pokladů (2004)

Jako nechci být rýpal, ale je to prostě dobrodružná věc, která evidentně nemá v plánu hrát si na 'tak to fakt bylo'. Tudíž je to slušná zábava na únavný večer uprostřed zkouškového. Kdo od toho čekal nějaké historické objevy, tak by si měl spíš pustit nějaké dokumentární filmy a na takovéhle blockbustery se rovnou vykašlat:) Cíl pobavit bez zapínání mozku to prostě splnilo:)

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

inu o dost slabší než první díl, který se dal v pohodě sledovat a byla to i nenáročná zábava...:) i tak je to ale zhlédnutelné

Malá mořská víla (2023)

Mne teda prisly strasne spatny triky. Jinak mi nevadilo skoro nic a uzila jsem si to...

Mamma Mia! (2008)

Je to naivní, je to kýčovité a z Brosnana zpěvák nebude, ale vůbec mi to nevadilo.;-) I přes fakt, že Abbu moc nemusím, jsem na film vyrazila do kina a rozhodně jsem neprohloupila.

Mansfieldské panství (2007) (TV film)

boha jeho.... v tom filmu jsem knihu teda nenašla, vlastně se mi otvírala kudla v kapse. Příšerný casting to jen završil... ani vlastně nevím, za co jsou ty dvě hvězdičky:))

Mansfieldské sídlo (1999)

bylo tam hodně věcí, které se mi na tomhle zpracování nelíbily (předčítání dopisů do kamery atp.)... ale i tak to bylo povedené;)

Marie Antoinetta (2006)

Tak mně se ta hudba nelíbila, spíš mě rušila. Režisérka navíc na jednu stranu chtěla ukázat, jak si Marie žila - samé večírky, kasina, nejvybranější jídlo a oblečení... a na druhou stranu, že za to ani tolik nemohla. A když se kvalita filmu začala lepšit a postavy najednou přestaly být jen figurkami na plátně, tak se odjelo z Versailles a pohádky byl konec.

Máslo (2011)

Nenápadný film, který potěší. Olivia Wilde a Scarlet letter nemá chybu.