H4N1CK4

H4N1CK4


9 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Dexter (TV seriál) (2006)

  Dexter se pro mě stal naprostou závislostí! Nevím, co bych měla vyzvednout dřív... jestli originální námět, který se zcela odlišuje od ostatních seriálů z prostředí vyšetřovatelů vražd... jestli skvělý scénář, který udržuje moje nervy od začátku až do konce každého dílu napjaté jak struny... nebo postavu Dextera, který (ač masový vrah) je sympaťák největší, a s každým dílem ho zbožňuju víc a víc (pokud to teda ještě jde:))!

 • poster

  Black Books (TV seriál) (2000)

  Black Books možná není nejlepší britcom, co jsem kdy viděla, nicméně hlavní "hrdinové" jsou natolik svérázní a osobití, že je nelze nezbožňovat:) Čím déle a častěji na to koukám, tím lepší mi to přijde.

 • poster

  Monty Pythonův létající cirkus (TV seriál) (1969)

  Existuje něco vtipnějšího než bitva u Pearl Harboru v podání Spolku baráčnic z Batley? Může být něco víc ujeté než přihřátý imitátor kardinála Richelieu? Viděli jste někdy švihlejší chůzi než tu, kterou chodí John Cleese? Znáte chytlavější píseň než Lumberjack song? Já tedy ne, a proto miluju tyhle pány!

 • poster

  Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

  Momentálně můj nejoblíbenější seriál, který odsunul na vedlejší kolej i dlouholeté stálice v mém soukromém žebříčku. Byť by Misfits mohli superhrdinskou tematikou připomínat Heroes, nenechte se zmást, tento seriál je úplně jiný - neuhlazený, sprostý a šíleně originální. Hlavní „hrdinové“ rozhodně nejsou žádní svatoušci a o spásu světa jim taky nejde. Ale zamilovala jsem si je okamžitě - divného Simona, hláškujícího Nathana, netýkavku Kelly s brutálním přízvukem… Každý díl je dějově neuvěřitelně výživný, dramatický i vtipný, podbarvený skvělou hudbou a na hercích je vidět, že si svoje role opravdu užívají. 100% pro obě série!

 • poster

  Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

  Taková smršť hlášek a originálních nadávek se jen tak nevidí! :)

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

 • poster

  Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

 • poster

  Pomsta (TV seriál) (2011)

  Zatím mě to hodně baví, krom příběhu o pomstě taky díky tomu, že se to odehrává v atraktivním prostředí nechutně bohatých lidí, pro které nějakej ten milion dolarů nejsou až takové peníze (a ty jejich šaty!!). Vůči hlavní hrdince Emily chovám smíšené pocity (působí andělsky, ale je studená jak psí čumák), ale přesto jí fandím, a nejradši mám jednoznačně Nolana.

 • poster

  Sherlock (TV seriál) (2010)

 • poster

  Ajťáci (TV seriál) (2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace