Donnie Darko (2001)

Nemůžu se ubránit dojmu, že jsem čekal daleko víc a že tohle byl ubohý zážitek.Frank mě někdy tak ohromně nudil, vlastně jako celý film.Celý počin je jedna velká psychóza a tahle se mi vůbec nelíbí.Jsem v menšině, ale vůbec mi to nevadí, na tohle se už nikdy nepodívám, ne!! 2 hvězdičky za prokreslenou atmosféru, králíka a babku smrtku-ta byla fakt dobrá.:)

Život Briana (1979)

Jedna z královen komedií, tohle je hezká parodie na křesťanství, krista a judaismus.Hodně jsem se pobavil.Rozhodně se kouknu ještě vícekrát než jen jednou.

Gran Torino (2008)

Tohle jsem vážně nečekal.Film plný jakýchsi paradoxů se spoustami hlášek byl opravdu skvělý.Ač byl chvílemi poměrně nudný, zejména v první třetině, zbylé části vše vyrovnaly.Příběh amerického patriota ve čtvrti plné bambusů se mi opravdu líbil a závěr byl naprosti famózní.Eastwood zase předvedl, že umí.98%

Ženy v pokušení (2010)

Opravdu moc jsem se nasmál a moje výtlemy nedokázal přerušit ani nepříjemný telefon od mého otce.Předtím než jsem fiilmek navštívil, nekoukal jsem na recenze, nevěděl vůbec nic a myslel jsem si že půjde o drama.Takováto komedie mě opravdu moc překvapila.Někdy se jednalo o poněkud slabší momenty. ale ty světlejší je bohatě vynahradily.Proto jsem odcházel z Olympie opravdu potěšen.Opravdu dobrá česká komedie,toť můj závěr.

Kawasakiho růže (2009)

A to už jsem myslel, že česká kinematografie pouze upadá.Byl jsem velmi mile překvapen, výkony herců byly skvělá, kamera naprosto výborná.Postavy se mi charakterově velmi líbily, nemůžu nic vytknout.Konečný výčet sprostých slov od scohaře na profesora, byl nečekaný a velmi velmi zábavný.Stejně jako stolování ve Švédsku a české ,,do prde*e".Chvílemi se mi tajil dech, například při tom, když Luděk přišel se svou milenkou za svou manželkou nebo při profesorově odhalení a ne méně při projevu profesora na předávání ceny. Nejsem fanoušek dramat, nemám rád příliš ukecané, nudné filmy s hávem rádobydramatu, špatnou a statickou kamerou.Drama mělo pro mě kouzlo vždy jen v divadelním podání, ale toto mě odzbrojilo.:) Tohle bylo to nejlepší co jsem za poslední rok viděl z české dílny a jeden z nejlepších filmů, co jsem vůbec tento rok viděl. 90%

Monty Python a Svatý Grál (1975)

Není to výborné, ale je to nadprůměrné.Nasmál jsem se hodně, ale je opravdu hodně o dost lepších komedií.

Život a doba soudce Roye Beana (1972)

Věrné napodobení skutečné historické postavy a jeho života.Ze začátku jsem nevěděl o co jde, ale později mě to nesmírně bavilo.Co to bylo nevím, silný nášup pocitů a dojmů.Rozličné hodnocení hlavní postavy, to vše u mě vítězí.Bean se mi ze začátku líbil, později mě odpuzoval, ale byl každopádně kvalitní.:)

Aein (2005)

Romantika, sex, vášeň, nespoutanost v korejském podání? Zajímavé, nechtěl jsem se na to moc dívat, nakonec jsem se donutil a výsledek stál za to.Závěr mě opravdu dostal, takhle živé, uvěřitelné znásilnění jsem nikde, nikdy v žádném filmu neviděl, bylo mi opravdu špatně z toho.Nevím proč, ale stejně nemůžu dát plný počet, tenhle žánr mě nebere.

Nesmiřitelní (1992)

čekal jsem něco méně smutného, čekal jsem klasický duch westernu od Eastwooda.Dočkal jsem se však bohu(dík) žel nádherného dramatu o údělu harcovníků plání v dobách divokého západu.V něčem bohužel lehce předvídatelný děj, přesto však solidní.

Úplné zatmění (1995)

Dokonalost to není, naposled jsem to viděl před zhruba 4 lety v hodině češtiny a zanechalo to ve mně zajímavé vzpomínky.Tak jsem si jej musel sehnat a kochal jsem se hereckými výkony a bláznivostmi.Úolné zatmění ve mně zanechává hlubokou stopu..