Alien vs. Predator: Redemption (2010) (amatérský film)

Je smutné, že v podstatě toto amaterské dílo fandů lehce předčí scénáristické paskvily AvsP 1+2. Bohužel současná filmová tvorba je tak zparchantělá, že už tomu není pomoci

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Islámská telenovela .... tak na to nemám - hodnotím jen podle upoutávek a i to stačí na super odpad

Poslední hlídka (2000) odpad!

Hahahahaha hahahahaha hahahahaha - tak na to už snad není metr :-) Lundgren atakoval ŽánKlóda a jeho herecké peklo

Hon na čarodějnice (2011)

Cage se začíná specializovat na takové "bijáky" - viz. Čarodějův učeň. Tohle je ještě horší, ještě jeden krok a skončí u video filmů

S tebou mě baví svět (1982)

3-4 a s každou další reprízou co 3 měsíce to klesá ...... Rozhodně to má daleko do nejlepší české komedie. Hodně daleko. Hodně moc daleko.

Parta hic (1976) odpad!

Fialový hnus ...... O to smutnější, že tady kromě tradičních trapáků režimu a neherců (Moučka, Rázlová, Vyskočil, Veškrnová) vystupuje několik našich nejlepších herců. Jsou filmy, které by se vysílat neměly - vznikly jen jako ideová propagace - a i ti co tam vystupovali to mnohdy dávali jako daň za tu další trochu svobodnější a normálnější tvorbu. Není nutno toto rozmazávat a ob týden dávat do televize

Půl domu bez ženicha (1980)

Tu jednu hvězdu dám jen z toho důvodu, že asi nebylo lehké v době normalizace tvořit. Menšík tady "hraje" na úrovni Haničinců, Moučků a podobných ..... Kdo má tedy tohoto herce rád toto by vidět neměl

Anděl na horách (1955)

Jako spousta jiných - i mě tady příjde budovatelské nadšení mnohem tluměnější a neničí tak výrazně celek jako u prvního dílu.

Dovolená s Andělem (1952)

Nebýt toho nechutného socialistického nadšení tak to bylo o hodně lepší

Černá labuť (2010)

Čekali jsme 16 let ..... tolik času uplynulo od Leona - životní role Natalie Portman. Teď už to neplatí