Chicago (2002)

Tak takhle už jsem se dlouho nenudil. Maximum 50% a rozhodně slabý film. Prý tam byl i černý humor no ale já žádný nenašel asi utekl

Jedna kočka za druhou (1993) odpad!

Nemohu jinak. Afektované a přehrávané hysterické záchvaty. Fuj

Bestiář (2007)

Totálně imbecilní kniha Nesvadbové vyústila pod taktovkou Pavláskové v ještě blbější film. Je to ještě o hodně horší než Román pro ženy. To obsazení nechápu - opět se ukázalo, že český herec půjde za peníze do jakékoliv slátaniny

World Trade Center (2006)

Abnormálně blbý film kde se ztrapňuje Nicolas Cage a kde se totálně odepsali Peňa, Bello a Gyllenhaal. Velmi dlouho jsem odmítal uvěřit, že toto natočil Oliver Stone.

Tankový prapor (1991)

Nejlepší Olmerův film. Nicméně už tady si užívá své libůstky: neschopné neherce (Chytrová, Jandák, Adamcová, Zounar), úchylárny nejrůznějšího ražení, mega díry ve scénáři. Na filmu je cítit porevoluční snaha za každou cenu minulý režim zkritizovat a zesměšnit, ale je to takové plytké a nedotažené. Svobodu slova režisér investoval do vytažených penisů a ejakulace do trenek

Katyň (2007)

Je dobře, že tento film vznikl. Nikdy se tak nezapomene na genocidu kterou páchal udatný ruský bolševik. Člověk má mrazení v zádech z toho co ještě archívy NKVD a KGB obsahují

Žena za pultem (1977) (seriál) odpad!

Mimóza obecná - bolševická Jiřina Švorcová. Tento seriál, ač to mnoho lidí odmítá připustit je přehlídkou nejzasloužilejších straníků, vlezdoprdelků a donašečů. Skandální nerealističnost a nebetyčná propagace strany potlačující jakékoliv svobody člověka nejen ty základní. Stupidita seriálu potom hravě překonává i dnešní primácké seriály a telenovely. Herci kteří se k tomuto propůjčili by si měli sami nafackovat a poprosit diváky za odpuštění. Zejména ty starší kteří želbohu museli v té době žít

Hrdý Budžes (2003) (divadelní záznam)

Tak 3,5. Nikterak mě to nenadchlo a řekněme, že chvílemi se to už dost táhlo. Zejména proto, že po první půlhodině bych dokázal doplňovat text s dost velkou přesností.

Švestka (2001) (divadelní záznam)

Monty Python a divadlo Járy Cimrmana. Vidět a zemřít .... smíchy

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Nova se za každou cenu snaží chrlit vlastní napodobeniny různých žánrů a tentokrát si ukousla nestravitelný žvanec. Ono už i ty originál kriminálky jsou nudné a tisíckrát omílané, ale zasadit to do českého amatérismu a korunovat to lidmi bez talentu v čele se zkrachovalým Stropnickým .... to je teda síla. Kloubouk dolů před Novou a českým divákem. Ulice nadále zůstává nejkvalitnější tvorbou Novy a to už si myslím, že je dost tragické.