Zapomenuté světlo (1996)

Velmi dobré. Nemám rád církev a jsem ateista, ale faktická likvidace víry za minulého režimu je neodpustitelná. Tento film krásně ukazuje jak moc ležela a leží rudým v žaludku víra člověka v něco co nemůžou pošpinit a zničit. P.S.Nechápu jak může Žilková natočit takový film a pak dělat takové věci jako na Nově

Kytice (2000)

Vytýkám tomu nevyrovnané příběhy. Je jich sedm a dva jsou výborné, tři dobré a dva chabé.

Tmavomodrý svět (2001)

Mírov a jeho ztvárnění mi nahnalo husí kůži a slzy do očí. Takto se náš národ vypořádal s hrdiny a nepohodlnými lidmi s názorem. Tento film je o tom nikdy nezapomenout. Nezapomenout co je svoboda, láska, odpuštění a za co stojí bojovat a zemřít. A také co za svinstvo je komunismus a jaké svině pak dokážou být hloupí lidé když se jim dá moc. Proto nezapomeňte a neopakujte chyby

Sejmi je všechny (2007)

Desperádo a Tenkrát v Mexiku jsou podobně slaboduché filmy a podobná zábava. Kdo je ochoten snést hrdinu rychlejšího než Neo tak se pobaví. Monica Bellucci je ozdobou každého filmu a tady opět nezklamala :-D

Jih proti Severu (1939)

Shlédnuto pár let zpátky na ČT2 a musím říci, že toto mi hrubě nesedlo a považuji to za nevhodně glorifikovaný kýč

Román pro ženy (2004)

Vzpomínám si jen na jeden případ, že po mě chtěla nějáká dívka či žena pustit k análnímu sexu hudbu. Byl to rock :-D

Post Coitum (2004) odpad!

Tak něco takového se hned tak nevidí. Proč Jakubisko neobsadil svou populární Deanu? Ta by to patřičně rozzářila svým neopakovatelným osobním kouzlem. Podívat se na tento film až do konce hraničí s masochismem. Jakubiskovi dlouho kritici přáli titul fantastického vypravěče, ale tahleta šoustárna ukazuje jak na tom tak asi je

Fany (1995)

Těžko hodnotit film, z kterého po všech stránkách sálá, že byl napsán jen proto aby se jedna herečka vyblbla. Tradičně dobrý výkon Bohdalové a zbytek filmu o ničem. Velmi slabý scénář.

Rytíři nebes (2006)

Úsměvné. A hodně moc nerealistické. Kdo se zajímá o letecké souboje z první světové války tak byl pravděpodobně zděšen. Fokker Dr. I v červené kamufláži byl výsostný stroj Von Richthofena a při vší úctě k ostatním pilotům by jeho letka dokázala roztrhat spojence během několika minut. Nadvláda němců ve vzduchu byla nezpochybnitelná téměř po celé období 1916-1918 s vyjímkou pár měsíců kdy němci téměř nelétali a čekali na konkurence schopný stroj. Zobrazení němců jako pravidla nerespektující hyeny mě ani moc nepřekvapilo, byť obě strany po celou válku dodržovaly pravidla vzdušných soubojů té doby. -- Drahý a nepřesvědčivý kýč --

Čarodějky (1998) (seriál) odpad!

Pravděpodobně parodie na Buffy, Angela a Sabrinu. Ty scénáře snad psal někdo z Venezuely nebo Argentiny