Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008)

Je to video film a jako takový překvapil zpracováním. Daleko lepší než druhý díl z kterého šel mráz po zádech jak byl špatný. Jako popcorn film to ujde. Subkomandér T´Pol vypadá pořád slušně, jen ty rty ... PS. našel jsem i prvky paleontologie - hloupoučká vykopávka Catherine Oxenberg - princezna bez talentu :-D

Noci s nepřítelem (1991)

Málo filmů se dá tak snadno označit z průměr a klišé jako zrovna tento. Nenadchne, neurazí, téměř dokonalých 50%. Nicméně zřejmě Julia dokázala zapůsobit a tak i já dám spíše tři než dvě

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Je to někde mezi třemi až čtyřmi hvězdičkami. Del Toro to umí rozjet, ale tady se to občas zadrhává a film nemůže nabrat tempo. Rozpočet a forma nejsou všechno. Stejně jako ostatní se již teď hrozím co spáchá na Hobitovi, kde má fantastický materiál a v podstatě předem danou cestu.

Pusinky (2007)

Silně nedotažené

Cesta do středu Země (2008)

Vynikající parodie na román Julesa Verna. Opravdu k popukání. Jo ona to nebyla amatérská nízkorozpočtová parodie??? Tak co to teda vlastně bylo? Fuj

Hodiny zoufalství (1990)

Policisté střílející z M16 na zločince tisíce kulek .... To je opravdu síla. Ten film byl tak nelogický až byl směšný. A ten konec, ten tomu nasadil korunu

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Proč!? Proč jsem musel vidět celých 7 minut? Tento seriál se dá považovat za primitivní IQ test. Kde se pouští tento "seriál" tam inteligentní formy života do půl hodiny vymírají.

Comeback (2008) (seriál)

Dejdar pořád splácí své dluhy a tak hrabe kde se dá. Na tomto si ale asi moc nenahrabe, měl zkusit Růžovku nebo Ulici nebo jiné skvosty. Jinak Batulková je jak je jejím zvykem nevýrazná až odpudivá a Matonoha si svou pětiminutovku slávy vybral Otevřeným dopisem KSČM. Nova se zřejmě rozhodla trumfnout slovenský propadák Susedia a téměř se jim to povedlo. 6.9. - Poté co jsem si přečetl recenzi paní Spáčilové musím říci, že zřejmě ztratila veškerou soudnost a nechala si od Novy dobře zaplatit. Jediné alespoň trochu objektivní hodnocení filmů je teď CSFD databáze a IMDb.

2001: Vesmírná odysea (1968)

Stejně jako knihy tak stejně i film není pro každého. Bohužel toto není sci-fi popcornová zábava pro nejširší masy. Tedy bohužel pro ty kteří takovou zábavu čekali. Výborná adaptace vynikající knihy. Některé scény musí nutně vyvolat ježení chlupů na zátylku a husí kůži. Asi nejlepší Kubrick a jedno z nejlepších sci-fi

Speed Racer (2008)

Bratři Wachowski by měli buďto točit reklamy a nebo dělat intra do her. Jejich akční scény jsou fantastické a vypiplané do dokonalosti, ale jakmile najede zbytek filmu tak je to otřesné. Už u pokračování Matrixu bylo jasně vidět, že dělali něco co jim vůbec nejde a co se jim nedaří. Jako odreagovačka to tedy není špatné, ale celkově je to film tak pro 15 let a níže. Opět promarněná šance a film na který se rychle zapomene. PS. a už je to tady, přímo z kin na DVD