S tebou mě baví svět (1982)

3-4 a s každou další reprízou co 3 měsíce to klesá ...... Rozhodně to má daleko do nejlepší české komedie. Hodně daleko. Hodně moc daleko.

Strašidla (2016) odpad!

Nové morální dno - gag o kočce dokazuje, že Troška je obyčejné hovado s morálkou islamisty ...... více k tomu není třeba dodávat. Bojkotujte, odpadujte, tohle to je prostě moc - je třeba ukázat kde má čmelák žihadlo. EDIT - je k smíchu, jak tady "spravedliví pracující po práci se bavící v kině" dělí lidi na intelektuály s vínem v ruce a poctivé pracující pekaře s potřebou se bavit ..... :-D to je gól. Věřte mi takhle to nefunguje. I takový skladník ve šroubárně si může přečíst Vergilia v originále, protože inteligence není nemoc bohatých a snobů. Ale na faktu, že Troška točí zvrhlé odpady kterým se směje jenom momentálně zaostalý, to nic nezmění

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Vražedné běsnění s písní Come a little bit closer je nezapomenutelná scéna

Street Fighter: Poslední boj (1994)

Otřesný odpad - film je na stejné úrovni jako Van Damme. Tedy žádná úroveň. Z mého pohledu je ta hvězdička za Raula Juliu, jen škoda, že jako svojí derniéru si vybral něco takového. Kylie Minogue tu "hraje" jen pár sekund, ale i tak je to nezapomenutelně špatné

Střihoruký Edward (1990)

Bez Johnnyho Deppky by to bylo nulové. On a Burton - to je ďábelské spojení

Stůj, nebo se netrefím! (1997) odpad!

Hořký pocit trapnosti a zbytečnosti po zhlédnutí filmu. To jediné zbylo. Ani herci nepředvedli nic co by stálo za komentář

Supernova (2005) (TV film) odpad!

Stačí se podívat na dva hlavní "herce" snímku Perryho a Carrere a je po nadějích alespoň na podprůměrné béčko. Na tento film už nestačí písmenka v abecedě, tak je špatný. Protrpěných patnáct minut a i ty stačily

Susedia (2006) (seriál) odpad!

Viděl jsem pouze dva díly a jen z části a buď za A) měl jsem velkou smůlu a zrovna jsem viděl nejslabší části celého seriálu a nebo za B) byly to typické momenty celého seriálu. Něco tak těžkopádného a nevtipného jsem viděl naposledy na Nově a jmenovalo se to Novákovi nebo tak nějak. Proč když nejsou vhodní scénáristé pro psaní takových věcí se to točí za každou cenu? Američané a britové mají scénáristy profíky, mají na to přípravu a perfektní znalosti zejména psychologie a nebo jsou aspoň vtipní viz. seriály jako Lost, Red Dwarf, Friends, Black Adder. Slováci jsou v tomto asi ještě horší než my ... PS. za naprosto nevkusné okopírování Přátel hodnotím jako odpad! - toto je snad porušení copyrightu jak je to okatá kopie. -- doplněno 23.08.08 - víceméně náhodou se mi opět podařilo zhlédnout kousek tohoto "skvostu", vypadá to totiž, že slováci to dávají nonstop, a můžu jen vzkázat těm co hodnotili více než jednou hvězdou, že vám chybí zřejmě jakýkoliv vkus a smysl pro humor. Je to k neuvěření, ale je to ještě horší než seriály Primy. Fjuj

Svatba upírů (1993)

Nesnáším Soukupa a mám alergii na Bartošovou. Přesto zrovna ona zde vypadala docela pěkně a úvodní melodie taky byla nad poměry (aspoň tedy nad její). Na tohle se dalo i dívat. Bravo Soukup!