Kid (2000)

Bruce Willis umí pozvednout film do nadprůměru. Tohle je ten případ. Bez něj by to byl asi velký propadák. Takhle je to celkem slušná komedie

Divoké kočky (2000)

Proboha to byla ale hrůza. Pokud opravdu nevíte co s časem, tak se raději jděte projít než si pustit tenhle film. Ani Bello a Perabo to vzhledem nezachrání

Policajti na baterky (2003)

Sám nevím za co jedna hvězdička. Není to ani akční film ani komedie. Je to taková, jak to nazvat, slátanina. Lawrence je jeden z nejhorších komparzistů v Hollywoodu. Eric Roberts? Brrr. Tomuhle se raději vyhněte, ještě horší než Mizerové

Přátelé (1994) (seriál)

Tohle nikdy nezklame. Jeden z těch nej seriálů

Svatba upírů (1993)

Nesnáším Soukupa a mám alergii na Bartošovou. Přesto zrovna ona zde vypadala docela pěkně a úvodní melodie taky byla nad poměry (aspoň tedy nad její). Na tohle se dalo i dívat. Bravo Soukup!

Nahota na prodej (1993) odpad!

Olmer tímto atakoval nejnižší příčky ve filmovém pekle. Něco takového se jen tak nevidí. Tento paskvil jsem viděl celý!!!! sice na osmkrát rozkouskovaný, ale i tak celý. Kdybych Olmera žaloval za duševní újmu tak nepochybuju, že bych uspěl

Discopříběh (1987)

Pravděpodobně nejlepší film páně Soukupa, tomuto už se jen přiblížil Svatbou upírů. V té době to bylo jen podprůměrné. Dneska se to již hodnotit nedá

Discopříběh 2 (1991) odpad!

A takové pozitivní hodnocení dávám jen z nostalgie :-D Soukupe, Soukupe - ty dobytku jeden, co jsi to zase udělal ...

Octopus (2000) odpad!

Tento film jsem viděl jen zrychleně a doteď se občas budím ze spaní hrůzou. A není to tím, že by to byl tak dobrý horor

Batman a Robin (1997) odpad!

První i druhý díl Batmana měl něco co tento paskvil rozhodně nemá. Temnou atmosféru Gotham city a skvělého padoucha. Jack Nicholson, Danny DeVito - špičkové postavy. To co z Batmana zbylo nyní je na zvracení. Kdo vydržel celý film, tak by měl dostat metál za statečnost a nebo svěrací kazajku