Cloak & Dagger - First Light (2018) (epizoda)

Mile, ze aspon ich naturu sa snazili urobit nie-cierno-bielu a teda nie su vylozene kladnymi hrdinami hned zo zaciatku, ale niekedy to prehanaju a su z nich prachobycajni assholes. Komiksy a spol o nich nepoznam, takze zo superschopnosti som zatial rovnako zmatena ako oni. Uvidime, dufam sa to v najblizsich dieloch cele usmerni. // S E04 to pre mna asi bude konecna. Poznam zabavnejsie teenage vykecavacky.

Close to Me - Episode 1 (2021) (epizoda)

Udriete si hlavu, zabudnete posledných 13 mesiacov a podľa všetkého to bol riadne shitty rok pre všetkých okolo, no nik vám zatiaľ nechce nič povedať na rovinu a jednotlivé osudy zisťujete postupne. Pozitívne je, že pár ľuďom na vás asi záleží, no vy ste zjavne tiež neboli najlepší človek. Podľa pilotu to odhadujem na solídnu drámu, no... ja nie som na sledovanie solídnych drám.

Coco (2017)

Trailer ma sko odradil, ze nieco podobne uz som videla a co tam chcu 105 minut riesit... Ale nakoniec ano, pekne to je.

Code Black (2015) (seriál)

Do s01e03: Matne si spominam, ze sa mi to celkom pacilo. Ale zjavne nie dost na pustenie si dalsieho dielu, jednoducho zapadlo.

Co děláme v temnotách (2014)

Tá ich chcená nechcená trápnosť pred kamerou je výborná a tak nejak si ma udržala až do konca. Ničím iným to byť nemohlo, nemá to v podstate žiaden príbeh a čo je horšie, ani žiaden skutočný vtipný moment. :)

Code 8 (2019)

Na televizny film adekvatne ok.

Collateral (2004)

Tolko som o tom pocula, az som si to pozrela. Coze to tam malo byt take super? Strih a Foxx? Hm, ani jedno mi nevadil(-o), ale ze by oslnilo? Zdaleka nie. Ale ocenujem aspon snahu.

Containment (2016) (seriál)

Len pilot. Dalsie diely boli v poradovniku, ak sa niekedy budem dostatocne nudit, ale kedze skor prisla sprava o zruseni, uz to asi ani nema zmysel.

Continuum (2012) (seriál)

S2: Nejak nevedia, čo so sebou. Divný scenár s divnými replikami; nebyť scifi prvkov, je to televízna zábava v tom zlom slova zmysle. K s02e09 už nebola chuť, teda potiaľ, a hodnotenie o 1 dolu. // S1: Celkom prijemne nenarocne detektivne scifi. 10 dielov mi na sezonu pripada nejak malo, kazdopadne si ale pozriem aj dalsiu sezonu, ak bude. //Pilot: Rozhodne vyzera zazivnejsie nez napr. Alcatraz, sleduje sa dalej. (Nichols IMHO skvela volba.)