Dobré mravy (2016) (seriál)

S1: Respect. Najzazivnejsi serial poslednej doby. Kvalitni herci, zaujimava zapletka, viditelny vyvoj, ziadna epizoda nebola nudna.

Hra o trůny - Bitva bastardů (2016) (epizoda)

MASAKRALNE dobre urobene, take dva boje v jednej serialovej epizode... Kokos! A este hlavny zaporak dostane najlepsiu smrt v aku sme mohli dufat. Proste super. Trochu divne, ze nikto podstatny z "nasich" nepadol, GoT bolo prave dobre ze v tomto clovek nevedel, ale rozhodne si nestazujem. Nechcem vediet co to muselo stat prachov a prace, ale kazdopadne kua respect.

Dobrý Will Hunting (1997)

Po asi miliontom umyselnom pozreti dviham hodnotenie na plny pocet. Williams bol skvely a cely ten film vo mne proste zanechava nieco, na co dostavam chut v priebehu rokov znova a znova.

John Wick (2014)

Je to cool aj po opakovanom pozreti, zvysujem na plny pocet. 2 super sceny: Telefonat Aureliovi a Francis.

Paní ministryně (2014) (seriál)

Edit po ukonceni: Jeden zo serialov, na ktore som sa tesila a pustala som si ho v den vydania ako prvy. Niekto by mohol byt otraveny skoro-dokonalostou Elizabeth a jej manzela, ale pre mna je uz naopak osviezujuce, ze jej nepotrebovali dodat drogovy / alkoholovy / ilegalno-minulostovy problem a mozme jej jednoducho drzat palce. A tiez Russellovi, Blakovi a Mikovi B.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Vizuálne parádne. V rámci žánru som ochotná sa baviť aj na očividných nezmysloch (a tým nemyslím len trenky a lietadlá). Foxx mi pre rolu príliš nesedel, ale budiž. Ako celok... nech si vraví kto chce, čo chce, bavila som sa. Fakt som sa bavila. (Piata hviezda skôr ako zdôraznenie, že pre mňa zatiaľ asi najlepší filmový Spidey. A teší má, že akurát moje hodnotenie ho v danej chvíli posunulo na červenú čsfd hranicu. :))