Naši nebo vaši (2015) (seriál)

Zatial do s01e07: Oldschoolovy sitcom plny rodinnych prilusnikov. Prekvapivo bavi a ustredny par pre mna funguje bez vyhrad.

Kriminálka: Oddělení kybernetiky (2015) (seriál)

Pilot: Serial z roku 2015 o modernych technologiach, ktory sa tvari, ze patri snad este do 90. rokov - nielen frazami ako "I'm here to get your baby back".

Ex Machina (2014)

Nenudila som sa. Zostal vo mne pocit, ze by som sa teraz mala nad niecim zamyslat, ale v skutocnosti nebolo velmi nad cim. Herci super.

Městečko Pines (2015) (seriál)

Komplet. Prve tri epizody som myslela, ze zapletka bude uplne o niecom inom. Odkryvanie pointy bolo celkom rcyhle, to treba pochvalit. Inak jednotlive diely niektore menej zazivne ako ine. Zaver relativne ok, len poslednych asi 5 minut uz sa mi nepacilo. // Zatiaľ pilot: Zápletka podobná napríklad Persons Unknown, ale rozhodne som zvedavá, ako sa s ňou vyporiadajú títo tvorcovia / tieto postavy. Zaujalo.

Focus (2015)

Čakala som to prekombinovanejšie. A ona že bude za tri roky šikovnejšia. Inak Will Smitha mám rada, ale... tu mi jeho mimika vadila. Prečo sa celú dobu tváril, že strašne trpí?

Weird Loners (2015) (seriál)

Nakoniec komplet, ale len pretoze nebolo velmi co ine sledovat. // Zatiaľ (?) do s01e02. Z pohľadu na plagát viete o seriále všetko.

Znovu 20 (2015) (seriál)

Príjemné nenáročné sledovanie s poväčšinou sympatickými postavami. Postupom sezón kvalita (scenára) klasicky upadala, až pre mňa upadla pod čiaru sledovanosti.

Olymp - Zkáza Bohů (2015) (seriál)

Pilot: Úplná tragédia to nie je. Ale sledovať to nebudem.

Poslední odměna (2013) (studentský film)

Na študentský film dobré, na film ako taký slabé. Rozťahané. Najviac mi asi vadili rozprávajúci herci. Asi ich to na tých školách drtia, nič v zlom, ale intonačne som za každou vetou počula skoro všetkých mladých divadelných hercov ktorých som len kedy videla. Ľudia tak normálne nerozprávajú. V divadle to zase tak neruší, ale vo filme... ako kombinácia postavy a lepidla na dlaždice.