Hráč (2015) (seriál)

Zatial do s01e02: Ulala, kvoli cheesy plagatu som skoro ani nedala sancu, a bola by to skoda. Akcia rychla, drsna a dobre zchoreografovana, vsetci traja hlavni zaujimavi a hodiaci sa do svojich rol plus najhlavnejsi fakt fesi. Veru mooze byt.

Mistr popravčí (2015) (seriál)

Pilot: Ano, pripomina stare fantasy filmy, ale v tom zlom zmysle slova. Mne osobne najviac pripominalo The Pillars of the Earth. Lee Jones kazdopadne nie je ani Arnie, ani Rufus Sewell a to Bckove ponatie bojov tvariace sa smrtelne vazne ma trochu iritovalo, zbytok pricasto posobil zdlhavo. Takze by ostavalo sledovat kvoli baronke, Moyerovi alebo snaham vyhnut sa muceniu kamosov, ale... meh. Ak si spomeniem, mozno si pustim nejaky diel dalej, ale ani z tych 10 dielov vsetky nemam vobec potrebu.

Muž na laně (2015)

Fim prebieha dla ocakavani, dlhocizne niekolkorocne pripravy a par minut na lane. Tych par minut ma dat vsetkemu zmysel uchvatnou hlbkou, splnenim snu hlavnehu hrdinu a tak podobne. Ale nic z toho pre mna nezafungovalo. Hlavny hrdina mi bol vcelku ukradnuty a tie hlbky boli ovela menej 3D zavratne nez som cakala.

Bez kalhot XXL (2015)

Parta starnucich stripterov sa vyberie na autovylet uzit si naposledy velke vystupenie. Nuz a to je k deju vsetko, takze dalej k striptizu samemu. Napad vlozit do choreo nieco z postavy je super, len samotne prevedenie ma akosi neuspokojilo. Tarzan a Cukrik vobec nic, Matt Bomer je z akehosi dovodu ovela viac sexy plne obleceny v serialoch, Joe M je tiez pritazlivejsi ako drsnak, ked nie je za tutka, a tym padom zostava Channing a ako dobre no, ale ten tiez vie byt v priebehu filmov ovela viac charming. Zhrnute podrhnute, nepovazujem za ok, ked sa pekni chlapci vyzliekaju a ja by som si ich viac uzila v dalsej akcnej nahanacke. Vinim choreografov. :)

San Andreas (2015)

V ramci over-the-top zanru podarene. Nenudila som sa a kludne pozriem znova.

Všemocný (2015) (seriál)

Zatial do s01e02: Ja vam neviem, fandit zdrogovanemu faganovi, ktoreho pomoc je pre FBI neocenitelna, pretoze mu jedinemu napadne vyuzit mestske kamery... Nemam pocit, ze sledujem nieco chytreho. Uplne marne to ale nie, tak este uvidim.

Scream Queens (2015) (seriál)

Zatial do 01e02. Nastastie nie strasidelne, takze si ten nonsense mozem uzivat tiez.

Pohádka pohádek (2015)

Rozhodne zanechalo stopu. Ubieha to pomaly a vela scen je dlhych ze az, ale ani mi nenapadlo nedopozerat, chcela som vediet, co bude dalej a ako to skonci. Vela veci mi nedava zmysel (a tym nemyslim zazraky) a koniec ma nie celkom uspokojil - chybalo mi jasne zakoncenie a trebars poucenie ako u rozpravok. Asi si este skusim najst predlohy, aby som pochopila.

Následníci (2015) (TV film)

Vsetky hudobne a hlavne tanecne cisla mi pripomenuli scenky na maturitnych plesoch, detske az za usami. Holubica je superpekna, inak je vsetko ale lacne. Na TV film s jasnou cielovkou asi ok, ja som aspon dopozerala. :)

Minority Report (2015) (seriál)

Pilot: Do toho sveta museli poriadne investovat, pekne. Dej uz horsi. Ano, pripomenuli film, o co ide, zoznamili hlavnych hrdinov a nieco riesili. OK, nie super. Heh inak ona by sa naozaj mala rychlo naucit pocuvat jeho rady okamzite. :) Zatial sledovat dalej budem. // Update: Nesledovala som.