Osmý smysl (2015) (seriál)

Do s01e02. Roztahane az to pekne nie je. Nebavi.

UnREAL (2015) (seriál)

S04e08, komplet: V poslednej sezone alebo aj dvoch uz to bolo obohrane, ta potrebuje tu, ta ju odbije, ta sa pomsti, vzapati to lutuje, do toho praca s obocim a nepoucitelni sutaziaci a znicene reputacie a zdravie... Ale vedomie poslednej serie a cakanie, ako to s nimi skonci napatie drzalo do konca. A tiez novy sympaticko-psychopaticky producent... // S02e01: Uiii. Mam z nich radost, zenske su pekne uderne. Chet a network line je trochu otravna, ale asi musi byt aby sa malo co dial na pozadi no. Kazdopadne sa tesim dalej. // Zatial S1: Bavi. Povedala by som, ze je to pritiahnute za vlasy, ze dospele zeny by sa nedali par slovami zmanipulovat do hysterickych hlupani, ale tych par realnych reality show, o ktorych existencii viem, by mi to hned vyvratilo. Stupidna reality show A jej pozadie? Come oon, guilty pleasure ako vysite. Necakali ste snad dalsiu Newsroom, alebo ano? PS: Pustila som si nahodny diel Bachelorette a OMG, to je taka sranda presne vidiet nie len producentov a snahu zachovat si tvar (logika situacii vo vile nie je nijak komplikovana), ale konkretne Rachel, Quinn a Adama za polkou veci. Kazdopadne, unReal ma samozrejme svoje muchy, ale v letnej sezone 2015 obavam sa nic lepsie nebezi.

Killjoys: Vesmírní lovci (2015) (seriál)

Zatial pilot: Velmi sa snazia byt cool a vacsinu casu sa im to aj dari. Malo spad, zatial urcite pozriem aj dalej.

Dark Matter (2015) (seriál)

Zatial do e02: Snaha by bola a postavy nie su vylozene otravne, ale... neustale mam pocit, ze som to uz niekde videla a hned prvy suboj zblizka mi vela napovedal o ocakavatelnej kvalite. Zatial sledujem dalej, ale je dost pravdepodobne, ze o par epizod si dalsiu pustit zabudnem.

Olympijská Shaun (2012) (seriál)

Toto pre mna nefungovalo, nezasmiala som sa.

Jurský svět (2015)

Rozhodne som sa nenudila. :) Vacsina veci hrozne over the top, ale skor by som bola sklamana, keby to tak nebolo. :) Snad len hlavnu priserku som si predstavovala vacsiu.

Mr. Robot (2015) (seriál)

Pilot: Na mňa pomalé. Pravdepodobne na ďalšie sledovanie veľa chuti nebude. - Pozrela som e02 a uz viem s istotou ze ziadna chut na dalsie sledovanie. :)

Stitchers (2015) (seriál)

Do s01e02. Druhy diel nepresvedcil, koncim. // Pilot: Dost uponahlane. Nie nezaujimave. Spracovanim pripomina 10 a viac rokov stare serialy s pribuznou tematikou. Hlavna hrdinka nie je prave prijemna osobka, ale nadej na rastuce sympatie by tam bola. Este skusim. *Plot*: Mlada doktorandka s poruchou, ktora jej neumoznuje vnimat emocie a ubiehajuci cas (tj. bez logickej uvahy sice nema tusenie, ako dlho napriklad sedi v miestosti, ale zaroven si vie spomienky vybavit ako keby to mala pred ocami teraz) je oslovena tajnou organizaciou, ktora vie cloveka nakratko napojit na mozog nedavno zosnuleho a tym preskumat jeho spomienky a vyriesit zlociny.

Between (2015) (seriál)

Pilot: Slabucke s nesympatickymi a hlavne nezaujimavymi postavami. Urcite nesledujem dalej. *Plot:* V 8000-ovom mestecku zacnu rychlo umierat dospelaci po stovkach, nik nevie preco. Vlada mestecko zakarantenuje a mladi (pod 22) svojimi uz tak dobabranymi zivotmi situaciu rozhodne neukludnuju.