Satisfaction (2014) (seriál)

Pilot: Yeah, OK, I can see myself watching this.

Sedmý syn (2014)

Nedava to ziaden zmysel, ani na pomery rozpravky. Jeff Bridges mi tentokrat vylozene vadil. Apprentica je tazke brat ako mladika s cistym srdcom, ked si ho clovek pamata ako 30+ rocneho arogantneho chumaja z Westwordu. Vizualna kvalita je rozporuplna, low-budget to zjavne nie je, a predsa casto tak posobi. Mozno je to scenarom ci reziou no, ani jedni se nevyznamenali. Ale suma sumarum, ako televizna rozpravka ok.

Sequestered (2014) (seriál)

Cele: Dlha pauza uprostred to zabila. Viac a viac veci mi nedavalo zmysel, o prekecavani clenov poroty skoda hovorit. Ale (spoiler?)karty sa odhalili(/spoiler), co chvalim, a pozrela som druhych 6 dielov na jeden zatah, sledovalo sa dobre. Takze v zasade fajn a odporucitelne. // Zatial do S01e06: Nie vsetko mi dava zmysel, ale epizody odsypaju a na zaver som zvedava. (Serial je o dohadovani sa poroty zavretej na hotely k pripadu unosu a vrazdy maleho guvernerovho syna, o second chair obhajcovi, ktoremu to furt neda, a o krvavych nitkach okolo.)

Sex Tape (2014)

Vsetky tie udalosti u Roba Lowa by som vyhodila; nechce sa mi verit, ze to im pripadalo ako najvtipnejsie, s cim mohli prist. Inak ale prijemne.

Signed, Sealed, Delivered (2014) (seriál)

Pilot: Vezuce sa na inej vlne nez ja, dalej sledovat nebudem. Ale ako jednorazovy TV film to nebolo tak zle. :)

Silicon Valley (2014) (seriál)

Pilot. Prečo by som mala chcuť vidie toho viac? Booring.

Stalker (2014) (seriál)

Zatiaľ do s01e03: Nič úžasné, ale sleduje sa dobre, v rámci tohtosezónnych noviniek ide určite o jeden z lepších počinov. // Pilot: Ujde. Chceli stihnut pribeh, problematiku stalkingu, nacrtnutie demonov hlavnych postav i ich coolovitost. Takze vsetko bolo trochu hrr, ale nie zle. Stalkeri su obecne hrozne creepy, verim, ze to tu este vyzmykaju.

Strážci Galaxie (2014)

Chvilu som sa rozhodovala, ci ide o duty film s dobrymi momentmi alebo dobry film s dutymi momentmi... a budem velkorysa, dobry bol. :)

Temný případ (2014) (seriál)

Pilot: S tými rituálnymi vraždami sa nejak roztrhlo vrece... Každopádne, za mňa nuda. Sorry.