Are You There, Chelsea? (2012) (seriál)

Do 1x12: Pilot mi pripadal strasny a nie som fanusikom "pit do odpadnutia je cool", ale postupne sa to nejak utriaslo a je z toho velmi prijemny serialik, do ktoreho herci zapadaju dobre. Keby ho nezrusili, pozerala by som asi dalej.

Jane by Design (2012) (seriál)

S1 (komplet). Velmi jednoduche schema a hoci o svete mody viem prd, je mi jasne, ze takto by to nefungovalo. Ale z nejakeho dovodu ma tento highschool-highfashion serialik bavi. Very guilty but constant pleasure. Skoda, ze S2 nebude.

Procitnutí (2012) (seriál)

S1. Kvalitne, ale nie uplne zazivne. Myslim, ze v tejto dlzke je to akurat. //Pilot: Chvalim farebne rozlisenie, chvalim dejovu prepojenost (i ked som ju uplne nepochopila), chvalim psychiatrov a uprimnost sedeni. A chvalim, ze dali myslim jasne najavo, ze to nebude o zahade, ktory svet je realny a ci vobec jeden z ukazanych, ale vylozene o zivote v oboch. Takze nas na zaver necaka "je to o ludoch a vztahoch, nie o zahadach" sklamanie ako v Lost. Osobne nerada pozeram na filmy a serialy ktorymi sa taha nejaka tragedia, ale tomuto to zrejme odpustim.

Smash (2012) (seriál)

Zatial S1. Jasnym plusom je vyber hercov a muzikaly su v kurze, ale ze by to bolo nejak dychberuce alebo zabavne alebo... cokolvek, sa povedat neda.

Válka Bohů (2011)

Bohovia, taka konina! Pozrite si niekde bitku bohov a Titanov, ta jedina za straveny cas stoji. Stokrat radsej Suboj Titanov. Alebo Kral Skorpion. :)

Dokonalý únik (2009)

Celkom pekne. Napatie akurat. Paradoxne trochu sklamalo, ze som sa v ludoch nemylila. :)

Panství Downton (2010) (seriál)

S3: Fajn. Par podstatnejsich udalosti, inak zivot na Downtone pre pozorovatela plynie pokojne. Budem sledopvat dalej. // S1a2: Pekne. Niektorym postavam uz vylozene prajem stastie (za tie roky by ho veru uz niektori mohli najst), niektore som si neoblubila a niektore som si ani oblubit nemala. :) Kazdopadne vskutku velmi slusny serial a tesim sa na S3.

Sherlock (2010) (seriál)

Stvrta seria ma nevelmi bavila. Okrem teda s4e03, ktore bolo fajn. I ked uz nakazene ocakavanim, ze to cele zbytocne obratia hore nohami, cele je to sen a tak podobne, co ma potom bavi menej. // Do 2x03. A viem, ako strasne povrchne to znie v komentari na Sherlocka, ale capica pobavila.

Tři mušketýři (2011)

Jeezis, kolko dospelackej kritiky. Film sa zjavne vazne neberie, preco ho tak vazne beriete vy? :) Suhlasim akurat s gr8 escape, "V některých momentech film skutečně dosahuje naprostého vrcholu toho, co si člověk představí, když se řekne what the fuck?". :) Ja som sa krasne bavila filmom obecne, i ked musim priznat, ze utrzky deja prevzate z predlohy ma zakazdym prekvapili. Ze "- Heej, co tu robi zapletka od Dumasa? - Jaaj, vlastne...". :)