Whitney (2011) (seriál)

S2: Stále sranda, dúfam v S3. // S1: Zabavne, ukecane, vtipne. Susuperr, ze bude S2.

2 $ocky (2011) (seriál)

S1: Prekvapenie sezony. Maxina pohotovost ma uzasne bavi. S2 slabučká, dúfam sa pred s3 poučia.

Nová holka (2011) (seriál)

Do 1x05. Myslela som, ze to bude vtipnejsie, zabavnejsie. Nesledujem dalej.

Pomsta (2011) (seriál)

S1. Ma i vylozene slabe diely a dufala som v silnejsiu epizodnost, ale obecne si moju pozornost udrziava. S2 som vydrzala cca do polky, potom to uz neslo, z S3 som videla asi len pilota a finale. Uz naozaj len za vlasy pritiahnuta nuda.

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Pri S2 som to stopla, ked sa pre mna istym sposobom uzavrel dej S1, a dopozeravala az ovela neskor, tak -1*.

Profesionální lháři (2012) (seriál)

Sledovane do 1x07. Dalej nebudem. Serial o parte marketingovych poradcov. Klamu ako sa da, sexuju s kym sa da, utracaju kolko sa da... a tak vobec. Minimalne pilot je zamerany vylozene na postavu Dona, Kristen hra prinajlepsom druhe husle. Mna nijak nenadchol, uvidi sa dalej. E2: Clovek by povedal, ze sa aspon budu hrat na chytrych a originalnych (vzhladom na ich job, radobycoolovost a absenciu niecoho ineho, co by k serialu putalo). Ako zbalis celebritu? Prides na super aute a nakecas jej smutny pribeh. Ako vyriesis financnu krizu podniku? Povies majitelom, nech na verejnosti vystupuju nerozhadane. No... wow.

Lví král (1994)

Note to self: Cestina alebo original, nie slovencina.

Městečko Haven (2010) (seriál)

Serial ma aj slabsie chvilky a muchy, ale aj vyborne epizody a celkovo sa pozera velmi dobre. Piatu seriu odporucam vynechat a radsej nechat veci nevysvetlene.

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Vlastne je to Luciusov hrdinsky pribeh. A v tom moze byt kamienok urazu, tunajsi Lucius ani Michael Sheen nie su prave klasicki hrdinovia v ramci zanru. Inak jednoducho ok, viem si to predstavit daaaleko horsie.