Princezna Fantaghiro: Jeskyně Zlaté růže (1991) (TV film)

Kvoli tomuto som kedysi oželela aj vystrájanie s kamarátmi a do začiatku som sledovala sekundovú ručičku usadená pred telkou (nie že by tel. stanice začínali presne).

Zvoňte dvakrát! (2005) (pořad)

Nápad fajn, ale vačšinou len melú jeden cez druhého, zmetene pobiehajú a nedokážu si udržať moju pozornosť ani úsmev (ak ho na mne vobec vylúdia). Proste im improvizácia veľmi nejde, aj keď uznávam, že sa snažia.

Terminál (2004)

Nechápem, ako ma (mňa!) mohol takýto pomaly plynúci filmík dostať, ale dostal ma. Úplne.

Blbý a blbější (1994)

Panečku, kde ten scenárista (alebo kto) na tie jednotlivé blbostičky prišiel?;)

Lví král 3: Hakuna Matata (2004)

Citlivý príbeh jednotky šiel bokom a všetko bolo otočené na srandu. No, ak sa neurazíte napr. pri znevážení scény klanania, pobaví.

Lví král 2: Simbův příběh (1998)

No dobre, súhlasím, že na 1 to absolútne nemá (fajn je, že si to uvedomujú aj tvorci a hodili to hneď na video). Ale som rada, že "dvojka" vznikla a že som ju mohla vidieť. Stále je to pekné.

Wild Wild West (1999)

Z tohto filmu mám pocit, že si to hlavní herci a režisér urobili pre seba, ako takú hračičku, podobne ako keď sa hrajkajú detičky. A len sa tak uvolili, že keď chceme, možme sa teda na to pozrieť ("mami, oci, chcete vidieť, aký (asymetrický, trhlý) hrad som si postavil?").

Mizerové II (2003)

Neznášam Lawrenca. Zbožňujem Smitha, ale tu ma nedostal ani on.

Božská relikvie 2 (1991)

Je mi celkom ľúto, že Jackieho filmy hodnotím tak nízko, on je fakt neskutočný. Ale "jeho" filmy sú tak o ničom :(