Roseanne (1988) (seriál)

Ako to povedať... telku kvoli tomu nezapínam, ale keď už je zapnutá, radšej toto ako teleshoping....

Přátelé (1994) (seriál)

Proste priatelia. Príjemne divní, príjemne normálni, príjemne vtipní.

Alias (2001) (seriál)

Ako filmu by som tomu asi vytýkala hromadu vecí, ale ako seriál je to perfektné. Garnerka sa tam perfektne hodí a obľúbila som si aj Vartana a hm, toho černocha (neviem meno). Pochopitelne prve serie su zabavnejsie nez nasledujuce, su menej prekombinovane a opakujuce sa, ale pustila som si vsetkych 5 serii a nelutujem.

Já, robot (2004)

Šla som na to len kvoli Smithovi, kt. je v rolách drsňáčikov cool a že si teda pozriem aspoň scifi film, keď už nie dobrý scifi film. A dobre som urobila. Nenudila som sa, na chvíľočku som sa dokonca aj zamyslela (au au:))) )... peeeekný filmíček.

Ostrov (2005)

Ale jo, ušlo to. Ale do filmotéky si to neplánujem zaradiť. A rozhodne nesúhlasím s POMOm, že je to lepšie než I, Robot.

Hadí oči (1998)

No neviem. Začiatok mi pripadal pretiahnutý a po všelijakých detektívnych seriáloch (to jediné znesitelné vačšinou beží v TV keď sa dostanem domov) bol ten týpek prvý, kto mi napadol. No, nič extra.

Holky z lepší společnosti (2003)

Dakota ušla (bola už aj lepšia...alebo možno bude, videla som to dlho po premiére:))) ) Murphy bola hrozná. A film celkovo hlboký podpriemer.

12 opic (1995)

Pozerám, že pod 3* sme šli len 2. No, nechápem, čo na tom vidíte, a to som si to kvoli vám pre istotu pozrela viackrát.

Den nezávislosti (1996)

Keď si odmyslíme tú rodinku okolo nakoniec-hrdiny a vobec odkazy v štýle Amerika je naj... je to super. Všetky tie vizuálne posobivé efekty, všetky tie hlášky, hlavne od Willa ("vítej na Zemi"). Posobivá zábavka. Ak by sa nejak nevošiel do osobnej Top 10, do Top 15 určite.