Luca (2021)

Pre dospeláka nič extra, chvíľami som až pretáčala. Na jedno pozretie ale milé.

Rodina na baterky (2021)

Na mňa príliš... moderné, všetky tie emotikonové gifíčka a dúhy naokolo a zvláštna úmyselne nedokreslená grafika a over-the-top mimika. Snaha predstaviť roboapokalypsu aj v rodinnej rozprávke s pomrkávacím odkazovaním sa na iné filmy je ale pomerne chválitebná.

Kouzelný drak (2021)

Milé. Želania sú neefektívne až hrôza, ale ako rozprávočka fajné a je to ďalší z animákov, kde mix východu a západu funguje výborne. (Jediné animačné wtf sú tie šteniatka, sú tak slabo detailné lebo tak vyzerajú fyzické hračky na predaj alebo prečo?)

Kevin Can F**k Himself - New Tricks (2021) (epizoda)

Radi by, aby sme ju vnímali, akože pohár pretiekol, ale... on zjavne stále nie, takže neni veľmo o čom... Inak ale dobre vybraná herečka.

Kevin Can F**k Himself - Living the Dream (2021) (epizoda)

Hlúpa rodinka v oldschool sitcome s prednahratým smiechom na povel vs. ženuška, ktorá si uvedomí, že to nie je dočasná záležitosť a nikdy to už idylka nebude. Ani jedno z toho nie je vtipné a je k neuvereniu, že Kevinovi dávno f u nepoveda, miesto toho to ide s fľaškou v ruke rozchodit po mestečku a po návrate zase len nič nepovie. Z e2 pozriem ešte kúsok, či sa nejak zaujímavo nerozhýbe, keď už sa teda uvedomila, ale nevsadila by som si na to. A bez toho je to len depresívne.

Loki - Varianta (2021) (epizoda)

Na sledovanie pri inej činnosti ok. Fakt dúfam, že sa ešte rozbehnú, a Loki nebude tým zmäteným celú sériu a zasmejem sa alebo si poviem cool...

Jsme to zase my (2021)

Niekto sa chcel predviesť a ukázať, že vie rozanimovať kopu pohybu, vodu i svetielka. Oki. Choreo a mladá verzia pripomenuli Clouda Camposa, až prekvapilo, že s filmom nič nemá. Hodnotenie dávam priemerné, lebo je to veľmi rýchlo zabudnuteľný počin, ktorý je ok, no nenadchol.

Nesmrtelný (2015)

Páčilo sa mi to tak nejak zhruba po dobu, čo pochopil, ako sa veci majú. Potom už len zmätok a podivne slabé nahánačky a city...