Gilmorova děvčata: Rok v životě (2016) (seriál)

Nie je to nijak vynimocne, ale palec hore, ako sa im podarilo udrzat ducha (a wow, hadam aj vsetkych hercov) povodneho serialu. Fajn, ze vzniklo.

Girls (2012) (seriál)

Pilot: Aj mne pripominalo britsku tvorbu. Prirovnala by som k starsim ovela nudnejsim Skins? Dalej nesledujem.

Glimmer Man (1996)

Podivne bitky bez zvuku. Dychcanie, lamanie nabytku, udery... nic, len hudba v pozadi...

Godzilla (2014)

Dlho mierna nuda v zaujme pribehu, priserky pekne, rev v Dolby Atmos sale cool... ok.

Godzilla (1998)

Takou hromadou nelogickosti pohromade a takou hroznou blondynkou sa moze pochvalit maloktory film (okrem parodii). Na druhej strane bolo celkom zabavne to pozorovat, ukazovat si neporusene budovy, ktore 20 min predtym zahadne spadli, suche vlasy sekundu po vybehnuti z dazda a podobne:-) No a Francuzi so zuvackami tomu nasadili korunu:-)

Godzilla II Král monster (2019)

"Kolik mate atomovek?" Boj s trojhlavym drakom na velkom platne by mal byt mega extra cool, a snazili sa, ale... celkom som sa aj nudila. A ludia su nesympaticki a sablonoviti.

Godzilla vs. Kong (2021)

Ak vydržíte celý ten nonsense a zbytočnosť otravnej Russell rodinky a ansáblu, hongkongská odmena stojí za to. Super svetielka. A malá Jia bola rozkošnosť sama. Inak predošlú Godzillu som videla v kine s Dolby Atmos zvukom, táto časť by snáď bola schopná spôsobiť zemestrasenie v celom kine.

Gold Digger (2019) (seriál)

Trochu sa tocia v kruhu, protivni synovia - zneistenie - rozkol - udobrenie - protivni synovia - ... A konanie nie je velmi prirodzene, on privelmi tlaci na pilu, ona zasadne o problemoch nekomunikuje ako dospelak. Ale aj s tym vsetkym musim priznat, ze sa mi to dost pacilo. Romanci som opatrne fandila. Bola som zvedava, cim to skonci a bavilo ma to sledovat. A herci su super, vsetci.

Gotham (2014) (seriál)

Pilot slabucky. Ocumnem este ep2.

Grandhotel (2006)

Hm, ale majú v Liberci peknú rozhľadňu:-)