Zajdalen (2003)

Možná trochu ujetý, ale hrozně optimistický filmeček, který má (přes zde zmiňované nedostatky) v sobě něco neodolatelného.

Mikeovo nové auto (2002)

Perfektní scénka s nastavováním sedadla, jinak trochu slabší kraťas, ale stále vysoce nadprůměrný.

Pro ptáčky (2000)

Ohromně zábavná "drobnůstka".

Geriho hra (1997)

Originální, dokonale promyšlené, dotažené po všech stránkách, zkrátka čtyřminutový skvost.

Suvenýry (1989)

Skvělý kraťas o sněhulákovi, který se snaží dostat z těžítka za ostatními suvenýry. Taková odlehčená groteska, kde je okamžitě k dispozici sbíječka i nálož dynamitu, spolehlivě pobaví.

Plechový panáček (1988)

Nejlepší jsou jednoznačně vystrašené hračky pod gaučem. Jinak solidní krátký příběh s hezkým závěrečným otočením rolí.

Sen o klaunovi (1987)

Slabší kousek od Pixaru. Sice v něm opět krásně ožívá věc, jeho nálada se nečekaně melancholická, ale nějak mě nedokázal během těch čtyř minut silněji oslovit.

Luxo junior (1986)

A pak že věci nemohou vyjadřovat emoce! Jednoduché, ale originální a velice roztomilé.

André a včela (1984)

Na svou dobu zcela jistě něco nového, ale z dnešního hlediska pouze dvou minutový klípek bez příběhu, který nezaujme, pokud neznáte rok vzniku.

Invaze (2007)

Není to úplná katastrofa, jak někteří hrozili, ale žádný zázrak taky ne. Celkový dojem kazí především nedotaženost na obou frontách. Kdyby film zůstal pouze psychologickým dramatem naplněným paranoiou, mohl být zajímavou, možná trochu náročnější podívanou. Stejně dobře mohl také fungovat jako akční zběsilá honička, v níž jde o holý život v každé minutě. Mix toho ale není dobrý a na výsledku si nepochutná milovník ani jednoho z těchto žánrů.