Věc: Počátek (2011)

Nechtějte od toho nic velkého. A nepřemýšlejte o tom.

Zrození Planety opic (2011)

Jedna z dalších ukázek toho, jak jsou lidi na efekty. Jo, ty animované opice mě bavilo sledovat, ale lidi, co jako na tom bylo dál tak zajímavého, že to dostane 84%? WTF?! Na logiku poukazovat víc nebudu. Navíc se mi zdá, že tam je špatná návaznost na původní příběh.

X-Men: První třída (2011)

Tak hloupoučké! A co ta scéna ze začátku, kde mohlo být hladce po záporňákovi ale nebylo...Proč? To asi nikdo nepochopí. Nůž projde tělem a krev? Nikde. Natažené je to příliš. Pár eye-candy scének to nevytrhne. Žádná extra třída.

Transformers 3 (2011)

Nejvíc akce, nejvíc robotů, nejvíc zlých robotů, nejvíc neuvěřitelné scény... tak asi je to nejlepší. Ale vážně, tohle už není pro mě. Těším se za x let na remake, který bych si představoval vážnější, oproštěný od zhovadilostí a s pořádnou hudbou (NE LP!). Tak uvidíme, jestli se dočkám.

Naušika z Větrného údolí (1984)

Docela mě to nudilo, ale dal jsem tomu šanci... než jsem začal usínat a asi 10 minut před koncem jsem to vypnul.

Oddělené světy (2008)

Jak se takoví lidé vůbec mohou vyskytovat? To je tak všechno, co mě napadá. Toto (ne)myšlení nemohu pochopit. Film může zaujmout spíše ty, kteří se touto problematikou nezaobírají. Pro obeznalé spíš ztráta času.